אודות אביה הדברות

   בס״ד

"אביה הדברה" מתמחה בשירותי הדברה מקצועיים של מכרסמים, תיקנים, נמלים, טרמיטים, יתושים, צרעות ויונים, במבנים ובשטחים פתוחים, ומספקת את שירותיה בכל רחבי הארץ לארגונים מוסדיים, לבתי עסק, וללקוחות פרטיים, במחירים הוגנים, ולפי כל התנאים המסדירים את מקצוע ההדברה בישראל.

המדבירים של "אביה הדברה" הוכשרו כדין לביצוע הדברות ושימוש בחומרי הדברה, ומחזיקים רישיונות לסוגי ההדברות השונים. למדבירים של "אביה הדברה" ידע רב וניסיון מוכח בתחום ההדברות בישראל.

בהתאם לעקרונות של "אביה הדברה" ההדברה נעשית באמצעי ההדברה המתקדמים ביותר. הידע הגלום בניסיון של מדבירי "אביה הדברה" מאפשר להם להתאים את אמצעי ההדברה וחומרי ההדברה לסוג המזיקים השונים, באופן היעיל ביותר למיגור המזיקים, והבטוח ביותר לסביבה.

איכות ההדברה של "אביה הדברה" מבטיחה הדברה יעילה נגד כל סוגי המזיקים, שתמגר ותמנע בצורה הטובה ביותר את נגעי המזיקים בבית, בחדר המדרגות, בחצר, במפעל או בכל מקום אחר.

כחלק ממדיניותה, "אביה הדברה" נמנעת ככל האפשר משימוש בחומרים המזיקים לסביבה, ומקיימת בדיקה מקיפה בטרם מתבצעת הדברה באמצעים כימיים או אחרים, לשם בחינת אפשרות לטיפול במזיקים באמצעים שאינם מערבים שימוש בחומרי הדברה, ולטובת צמצום הפגיעה בסביבה.

הלקוחות של "אביה הדברה" נהנים משקיפות בשירות הניתן להם. לאורך הטיפול, החל מהבדיקה המקדימה ועד בחינת יעילות ההדברה, המדבירים של "אביה הדברה" משתפים את הלקוחות בממצאי הבדיקות, באפשרויות הטיפול ובכל דבר אחר הקשור להדברה.

במסגרת פעילותה העסקית ״אביה הדברות״ דוגלת בעקרונות של סיוע לקהילה ובשילוב חברתי שיוויוני. בהתאם, ״אביה הדברות״ מספקת את שירותיה בהנחות משמעותיות למעוטי יכולות או בעלי קשיים אחרים (נכים ניצולי שואה, אלמנים ואלמנות ועוד). בנוסףֿ, אביה הדברות שואפת להרחיב את מעגל עובדיה, ולצרף למסגרתה נשים אשר רוצות לעסוק כמדבירות.