אודות אביה הדברות - אביה בקרת מזיקים

חברת אביה בקרת מזיקים הידועה גם בשם אביה הדברות, מחזיקה בניסיון מקצועי עשיר ביותר של 18 שנים בהדברת כל סוגי המזיקים.

חברתנו מבצעת גם הדברות מורכבות ולכידת מזיקים בשעות הלילה – הכל בפריסה ארצית תוך שעה מרגע הקריאה! זקוקים למדביר כאן ועכשיו? חייגו אלינו ונטפל בבעיה.

החברה בבעלותו של שלומי לוי, מדביר מוסמך ומהנדס תעשייה וניהול בהכשרתו, מעניקה שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים ותאגידיים בכל הארץ כולל שירותי הדברת אוניות, הדברה בקיבוצים, הדברה לבתי אבות, מסעדות ומענה מקצועי ומקיף לכל מקרה, בכל שעה. 

אנו מבינים מאוד את הלחץ והחששות של לקוחותינו, בדיוק ברגע בו נחשפו למזיק מסוים ודרוש להם מדביר.

לכן אנו דוגלים בכל עת במתן שירות סבלני, רגיש וקשוב מאוד, המאפשר לכם לשאול שאלות ולקבל הכוונה וייעוץ טלפוני לקראת ההדברה. בסיומה נדאג לצייד אתכם בהוראות ובהנחיות מתאימות לשמירה על תוצאות ההדברה והימנעות ממזיקים עתידיים בשטח.

אביה בקרת מזיקים תמיד מוכנים לקריאה שלכם

אביה בקרת מזיקים מעסיקה מדבירים מוסמכים בלבד! כל עובדי החברה בקיאים מאוד בתחומי ההדברה המקצועיים ועוברים ריענון, השתלמויות וימי עיון באופן שוטף – הן בנוגע לטכניקות הדברה חדישות וחומרים חדשים בשוק (כולל שינויי נהלים והנחיות ממשרד הגנת הסביבה ומשרד הבריאות) והן בנוגע לנהלי בטיחות ובמתן שירות ללקוחותינו.

עובדי החברה מחויבים לעבודה בהתאם לתקנים ברמה גבוהה, לעמידה בלוחות זמנים והתאמה מיטבית לרצון ולצרכי הלקוח.  

צוות מדבירים מומלצים ומוסמכים

אביה בקרת מזיקים פועלת בפריסה ארצית וזמינה לקריאות שירות תוך זמן קצר.

צוות החברה מכיר לעומק את התנהלותם המגוונת של כל המזיקים הפוטנציאליים, יודע כיצד להתמודד עמם בהצלחה גם מתוך מקומות המסתור הטיפוסיים ולספק שקט נפשי לכל לקוח – הכל דרך מגוון גדול מאוד של פעולות וסוגי שירות:  

מנהל צוות העובדים יעקב דוידוב

יעקב מנהל צוות העובדים ומדביר בעל ניסיון של למעלה מ-18 שנים בתחום, אחראי, מלווה ומפקח בעת ביצוע הדברות מורכבות, בדגש על הדברת טרמיטים והדברת פשפש המיטה.

מדביר מיומן יניב סגל

יניב מדביר מיומן המתמחה באיתור ולכידת מכרסמים כולל לכידות בלילה ומספק שירות ומענה טלפוני בנושא.

שמעון אביגזר מדביר בדרום

שמעון מדביר בקו הדרום (אזור אשדוד והסביבה) המתמחה באיוד

רפי בוחבוט מדביר בבאר שבע

רפי מדביר ברדיוס באר שבע והסביבה ומתמחה גם בהדברה באיוד

אור ברמן חולדות ויונים

אור מומחה ללכידת חולדות 24/7 ומתמחה בירי ביונים (ברישיון) 

שבי שבתאי מדביר בלילה

שבי מדביר מוסמך המתמחה בלכידות לילה וביצוע עבודות מורכבות בחולון והסביבה

גדעון ברזילי מומחה איטום

גדעון מומחה איטום, המספק לחברת אביה בקרת מזיקים מענה בפעולות מניעה מפני מזיקים לכל מבנה קיים.

שירותי הדברה הכוללים אחריות מקצועית

שיטת ההדברה הנהוגה כיום בישראל הינה שיטת ההדברה הירוקה. שיטה זו כוללת שימוש בחומרי הדברה עדינים מאוד, שמוכוונים לפגיעה במזיק הרלוונטי בלבד ואינם פוגעים בבריאות האדם, בעלי החיים והסביבה.

כל חומרי ההדברה המשמשים אותנו בחברת אביה בקרת מזיקים הם מהיקרים והאיכותיים ביותר שנמצאים בשוק. חומרים אלה מאפשרים לחזור הביתה או לבית העסק תוך שעה בלבד מרגע סיום ההדברה. כל פעולה שתבוצע אצלכם תלווה גם באחריות על ההדברה בכתב.  

אביה הדברות מדבירים בהצלחה מגוון עסקים

חברת אביה הדברות פועלת בשיתוף פעולה הדוק ומקצועי עם מגוון גדול של בתי עסק בכל סדרי הגודל, שנהנים מפעולות תחזוקה בשטח העסק והשטחים התפעוליים ומותירים את מקום העבודה סטרילי ובטוח לתעסוקה וללקוחות.

נשמח לתת לכם שירות ומענה לכל בעיה נקודתית שהתעוררה בעסק או לעמוד לרשותכם בפעולות תחזוקה שוטפות מחודש לחודש, כמניעה והגנה על המקום.

חברת הדברה הפועלת בהצטיינות מול מגוון מזיקים

הניסיון המקצועי שלנו בחברת אביה בקרת מזיקים מאפשר לנו להתמודד בהצלחה יתרה מול כל מזיק קיים. אנו נתאים את סוג ופעולות ההדברה לכל מזיק בנפרד ולשם כך נגיש אבחון מקצועי לסוג, היקף ההתפרצות והליקויים שגרמו להופעתו:

  • הדברת חרקים – תיקנים, עכבישים, נמלים, עקרבים וחרקים מעופפים מכל סוג (יתושים, ברחשים, זבובים, זבובונים).
  • הדברת מכרסמים – איתור, לכידה וסילוק חולדות ועכברים משטחים סגורים או פתוחים (שטח חקלאי).
  • הדברת טפילים – פרעושים, פשפשים, מזיקי נייר וספרים, קרציות, כיני יונים ועוד.
  • איוד חרקים – טיפול מקצועי בתולעי וחרקי עץ, עשים וחרקי מזון.
  • הרחקת יונים – פריסת רשתות, דוקרנים, חוטים ועוד.
  • לכידת נחשים – איתור, זיהוי ולכידה.
  • הדברת קיני צרעות והעתקת קיני דבורים

שירותי מדביר מהירים, בגישה אדיבה ונעימה

אנו באביה בקרת מזיקים רואים בגישה האישית שלנו כמפתח מרכזי לעשייה מוצלחת ולכן מעוניינים להגיע ללקוחות שמכירים בחשיבותו ויעילותו של המדביר המוסמך ונכונים לשתף פעולה עם הוראות והנחיות ההדברה, כדי להבטיח לעצמם שקט נפשי ממזיקים לאורך זמן.

חשוב לנו לציין כי הדברה מקצועית ואיכותית נדרשת לנקיטה במשנה זהירות במיוחד בבתים בהם יש ילדים, חולים, קשישים ובעלי חיים ולכן לא ניקח לעולם סיכונים מיותרים מולכם, בפעולות מפוקפקות או שאינן בהכרח יעילות.

אנו נותרים קשובים אליכם לפני ובמהלך ביצוע ההדברה, מבינים את הלחץ בו אתם נמצאים ורואים את הצורך המיידי שלכם בביצוע פעולות ההדברה.  

באמצעות שירות מאנשי מקצוע מיומנים מאוד, מעודכנים, שחיים ונושמים בשוטף את תחום ההדברות – תוכלו לקבל סביבה נקייה ממזיקים ולהבין כיצד ניתן לשמור עליה ככזו גם בהמשך.

זקוקים להדברה מהירה ומקצועית כאן ועכשיו? לאבחון המזיק שמצאתם בבית? לשקט וניקיון מחרקים לתקופה ארוכה? אנחנו זמינים עבורכם תמיד – חייגו אלינו או השאירו פרטים כאן באתר האינטרנט של החברה, אתר אביה הדברות ונסייע בשמחה.

Itzik Arbiv
Itzik Arbiv
10:46 04 Feb 23
תודה רבה על שירות מהיר, יעיל ומקסים.נתקלנו בבעיה במוצאי שבת ושלומי פינה מזמנו, הבין את המצוקה שלנו ושלח מדביר תוך שעה.המדביר שהגיע איתר את החולדה והצליח ללכוד אותה תוך מספר דקות בודדות ובמקצועיות.למחרת התקשר כדי לוודא שהכל תקין.ממליצים בחום לכל הדברה.
sean malka
sean malka
12:41 30 Jan 23
ממליץ בחום על אביה הדברות!!!מעבר למקצועיות הגבוהה מקבלים שירות פשוט מעולה! מסביר את הדברים בסבלנות רבה!!
‫אירן מזרחי (ירין שחף בעמ)‬‎
‫אירן מזרחי (ירין שחף בעמ)‬‎
16:12 25 Dec 22
יצרתי קשר עם בית העסק בעקבות בעיות של חולדות ועכברים, בשלבי השיחה עם שלומי שנתן לי שירות מדהים ואכפתיות , קבע איתי שעה שיגיעו בטווח מאוד קצר .הגיע אלי בחור בשם אור בדיוק בשעה שנקבעה ,היה מאוד מקצועי,אדיב ונותן שירות ברמה מעל למצופה וכן ירבו כמוהו !!! אדם עם נתינה ורצון לעזור.אני ממש מודה לצוות הנפלא שיודע לתת מענה מצוין, מקצועי ומהיר .
הגר רומלט
הגר רומלט
20:45 22 Dec 22
אני רוצה להמליץ על שלומי המדביר, יותר נכון שלומי המושיע שלנו!! נתפסה אצלנו חולדה במרפסת ובבית 😫 היינו בהיסטריה ובפאניקה עם 2 ילדים קטנים רצינו לברוח מהבית. ואז שלומי הגיע.. קודם כל היה מאוד אנושי, אכפתי והוריד את מפלס החרדה. מקצועי, יסודי והוגן! פיזר מלכודות, סרק את הבית והרגשנו שהמצב חוזר לשליטה ואנחנו בידיים טובות. אחרי ששלומי סיים להדביר את כל הבניין והבית , המשכתי לשגע אותו בשאלות היה זמין בכל עת ואף חזר יום אחרי שוב לביתנו לוודא שהכל מאחורינו טיפול וליווי הרמטי. מדובר במקצוען שיודע מה הוא עושה. חזרנו לישון בראש שקט. הצלת אותנו תודה רבה לךךךך 🤝
hensh30
hensh30
06:21 06 Dec 22
היי שמי חן ואני מראשון לציון, רציתי לשבח את אביה הדברות על טיפול יסודי ומעמיק בביתי ובחצר בצורה מושלמת.זאת כבר שנה רביעית שאני עובדת עם אביה הדברות ועושה ריסוס ליתושים ולפרעושים, יש לי שלושה כלבים קטנים בבית וכלוב ענק של תוכים וכשבאים החברה מאביה הדברות הם דואגים שהכל יהיה מכוסה שהכלבים לא יהיו בבית ולא יפגעו מהחומר של ההדברה.נותנים הוראות מפורטות לפני הגעתם על הכנת הבית להדברה, הם מאוד אחראים ועושים עבודה מושלמת ויסודית.אני מאוד מאוד מרוצה מהריסוס.בפעם האחרונה במיוחד שהייתה לפני שבוע היו לי פרעושים בבית עם ביצים ברמה שכבר לא יכולתי יותר להיות בבית הגיעו החברה מאביה הדברות ריססו את כל הבית כולל הבסיס של הסלון, דאגו שאני לא אהיה בבית במשך 24 שעות נתנו לי הוראות מפורטות איך לשטוף את הבית לאחר מכן ממש בצורה יסודית בסבלנות גם אם היו לי שאלות והתקשרתי ענו בשמחה ובסבלנות וברוך השם עכשיו הבית ללא פרעושים בכלל פשוט תענוג לעומת מה שהיה בהתחלה הבדל של שמיים וארץ אני מאוד מאוד ממליצה על ההדברה של אביה הדברות
Yfat Regev Moyal
Yfat Regev Moyal
15:47 03 Dec 22
ואוווו החזירו לי את החיים למסלולם! אחרי שנה וחצי של סבל עם מכת פשפש מיטה, 2 הדברות כושלות…הגיעו המושיעים מאביה הדברות עשו עבודה יסודית ומקצועית וליווי אותי בכל התהליך המייגע והכי חשוב הפשפשים הודברו ונעלמו מחיי.אז אם עליכם נפלה המכה הזאת, אל תהססו פנו לאביה הדברות ותשימו סוף לסיוט !!
Hen Ziton
Hen Ziton
17:54 01 Dec 22
אביה הדברות היו אצלי ונתנו לי שרות מעולה עם חיוך ויחס חם והגדילו ראש ובאמת באמת ממליצה עליהם ומחיר הוגן.
Lior Ben-Naftali
Lior Ben-Naftali
17:07 01 Dec 22
אלוף, תקתק עבודה ודאג להכל
אורי מעודה
אורי מעודה
14:52 30 Nov 22
מקצועי, אמין, דייקן, אחראי ומעניק שירות ברמה גבוהה ומקצועית. שלומי קבע זמן להגעה לטיפול והדברה והגיע בדיוק כפי שסוכם. עשה שימוש בחומרים מאושרים, והעניק יחס חם וליווי מקצועי לאורך כל הדרך. יש על מי לסמוך. מומלץ בחום.
טליה ברנשטיין
טליה ברנשטיין
18:56 27 Nov 22
שירות מקצועי ואמיןשלומי תמיד עם סבלנות ויחס מכבד ללקוח . יש מענה מיידי לכל בעיה שצצה. גם לאחר הטיפול שלומי מוודא שהבעיה לא תחזור על עצמה והטיפול החוזר ללא תשלום נוסף.ממליצים בחום, אנחנו מרוצים ( הנמלים פחות ) (-:
שרית אבירם
שרית אבירם
16:28 24 Nov 22
התקשרתי בלילה בגלל רימות בבית, ענו לי במהירות והסבירו מה לעשות ואיך לטפל. היו זמינים בכל שעה לבוא ולרסס ואף המליצו בהגינות (!!) לא להגיע לרסס אלא נתנו הסבר איך לטפל בכך בעצמי. בשירות כזה מקצועי ואמין עוד לא נתקלתי! ממליצה מאוד מאוד!
Amit Katz
Amit Katz
11:31 15 Nov 22
אני רוצה להמליץ על שלומי המדביר.לפני כ4 חודשים נכנסנו לבית יחסית ישן , שלומי ביצע הדברה ומאז לא חווינו ג'וקים, עכברים או כל סוג של רמשים בבית תוך הבטחה של אחריות לשנה.בחודש האחרון נמלים החלו להכנס לביתנו, ומיד אחרי שפניתי לשלומי הוא יצר קשר, הגיע וטיפל במקור הנמלים .אני ממליץ על שלומי כמדביר מקצועי, נחמד, והוגן.
דג דג
דג דג
11:59 01 Nov 22
אנשים מדהימים חייכנים ומתחשבים
Ralph Stohn
Ralph Stohn
13:03 31 Oct 22
באו מהר, עשו ניתוח מקצועי של הבעיה. שמו מלכודות, אחרי יומיים נתפסהחולדה צעירה במלכודת וציוד נוסף, שאר העכברים /חולדות נעלמוהבעיה נפתרה.
noy shaal
noy shaal
12:21 31 Oct 22
רציתי להמליץ על אביה הדברות. מהרגע הראשון היו מקצועיים ואדיבים. התקשרתי בבוקר וכעבור שעתיים הגיעו להדביר נמלי אש. הבינו את התסכול שלי והסבירו לי הכול בצורה מקצועית. הסבירו את הקשיים והסכונים בהדברה והיו כל כך מקסימים במקביל. יש לציין כי הרגשתי איתם בנוח והשארתי להם את הבית פתוח כי הייתי חייבת לחזור לעבודה בבית חולים.אחרי זה הסבירו לי הכול ועדיין היו זמינים בהודעות למקרה שתיווצר בעיה. הם היו מקצוענים והכי חשוב, אנשים טובים. אז יאללה לפרגן!!!!! כי מגיע להםמכל הלב
קרן מזור
קרן מזור
11:33 31 Oct 22
מעבר לזה ששלומי פשוט אחלה בן אדם ,הוא נותן שירות מקצועי ואמין .במקרה שלי היה צורך לחזק את ההדברה בגלל קרציוני יונים שקשה להדביר והוא בא שוב בחפץ לב ולא ביקש תוספת תשלום.ממליצה בחום רב אנחנו איתו כבר שנתיים ומרוצים מאוד ובטח נהיה עוד שנים קדימה (גרים במושב )
kereneldar
kereneldar
12:43 30 Oct 22
יניב מהצוות של אביעד הגיע תוך שעה וחצי(!) מהרגע שהתקשרתי, עשה את העבודה ונתן הסבר מעולה ממש, כולל דגשים לפעולות משלימות לפעולה ההדברה והכל במחיר ממש הוגן. ממליצה בחום.
אסנת בר מימון
אסנת בר מימון
10:22 20 Oct 22
שירות מעולה יחס מעולה מומלצים ביותר
ענבל מור
ענבל מור
08:08 20 Oct 22
יניב ושלומי מקצועים מאוד ומענה חיובי תמידי
ליזי דללי
ליזי דללי
08:01 20 Oct 22
מקצועיות, יושר והגינות. ממליצה בחום!
אורית ירון
אורית ירון
14:52 29 Sep 22
בגינת בית הספר בו אני עובדת נעקץ תלמיד מספר עקיצות שהתנפחו עם כאב חזק במיוחד. שמנו לב לנמלים קטנטנות באיזור. לאחר חיפוש מדביר ברשת לצורך היוועצות התקשרתי לשלומי. המענה היה אדיב ענייני ומקצועי. שלומי הצליח לדייק באבחון נמלי האש והנחה אותנו לגבי אופי ההדברה הרצוי ואמצעי הזהירות שיש לנקוט על מנת לשמור על בריאות התלמידים. לאחרי מספר ימים יצר קשר והתעניין לגבי הטיפול במקרה ובירר האם יש לנו צורך בעזרה נוספת. כל זה ללא תשלום באדיבות רבה מרצונו הטוב. ממליצה בחום להיעזר בשירותי ההדברה של שלומי. תודה רבה ובהצלחה! אורית
אסתר פורשר
אסתר פורשר
14:34 22 Sep 22
מיקצועניים!לא חזרו הדבורים שקיננו אצלי סץבסטודיו מלא בעצים!!
ענבל גנצר
ענבל גנצר
13:17 20 Sep 22
שירות מהיר ואדיב ברמה הכי גבוהה. באו לעשות אצלי הדברה לנמלים ותיקנים ודאגו שהדבר מבוצע עד הסוף . גם בפעם הבאה אני אצלם. ממליצה בחום!
ליאת כץ
ליאת כץ
04:15 18 Sep 22
הרגשתי את תשומת הלב הרצינית למרחב ולמה שהוא מכיל. בנוסף, למרות שזו רק הדברה, האדיבות האנושית הייתה ממש נעימה. בכל מקצוע זה כל חיוני. תודה רבה
Adam Levi
Adam Levi
14:33 16 Sep 22
Very good and professional work
שחר אמיתי
שחר אמיתי
12:42 16 Sep 22
מקצוענים. באו, ראו וטיפלו בבעייה. נמלים ומטרידים אחרים ראו הוזהרתם.
Fabianbydk@gmail.com Dk
06:05 15 Sep 22
קיבלנו שירות סופר אדיב מיעקב שהפגין מקצועיות ומקצוענות, יושרה ממש נעים הליכות וסבלני לכל השאלות....וחפרתי 😉 ממליצה בחום
תהילה איוב
תהילה איוב
10:40 14 Sep 22
יאיר עשה הדברה מעולה בבית
Tzahi Halifax
Tzahi Halifax
12:20 12 Sep 22
שלומי היה מקצועי מאד, שלח ישר את תעודת המדביר שלו.הגיע לפני הזמן והיה אדיב ומקצועי, בטוח שאמשיך לעבוד איתו.
Liron Shaiko
Liron Shaiko
06:16 12 Sep 22
היי אני כבר 4 שנים משתמשת בשירותים שלכם ותמיד מרוצה והמהירות והמקצועיותצלצלתי בחמישי בערב ובשישי בבוקר כבר הגעתםאין עליכם
אמיתי בסיסט
אמיתי בסיסט
05:49 12 Sep 22
שירות מצויין. הגיע בפעם הראשונה ועשה עבודה מצויינת במחיר הוגן.אחרי זמן מה נהיה קן נמלים בחצר והוא הגיע מיד לטפל.מאוד מרוצים!
Galit Kofman
Galit Kofman
11:25 02 Sep 22
רוצה להמליץ בחום על יניב והרב מצוות אביה הדברות.קודם כל הם הגיעו תוך 10 דקות מהרגע שהתקשרתי אליהם... היה לי קן צרעות בקיר החיצוני... וצרעות נכנסו לי הביתה והילדים היו בלחץ ואני בכלל הייתי בעבודה.קודם כל הם הרגיעו את הילדיםמצאו את הקן של הצרעות.רסיסו ולא הלכו עד שראו שכל הצרעות מתות.הסבלנות המקצועיות והאדיבות שלהם.שווה הכל.
אלי טרפה
אלי טרפה
17:37 29 Aug 22
אני חייב לציין שהשירות שיניבנתן היה מצויןהוא מאוד נחמד שירותי ואדיבהוא נתן לי בתור לקוח הרגשה מאוד טובה.
Beni Golan
Beni Golan
08:19 27 Aug 22
הזמנתי טיפול בקן צרעות בשבת, למקום הגיע ארקדי מצוות אביה הדברות.קיבלתי שירות מעולה, אדם מקסים ואיש מקצוע מעולה.ממליץ בחוםגולן
Anat Ophir
Anat Ophir
09:17 26 Aug 22
אביה הדברות טיפלו בשתי בעיות בארכיון ובספרייה שלנו בקיבוץ - נמלים וחולדות.השירות היה מהיר ומקצועי. הצוות נפלא.הבעיות נפתרו ואנחנו ממש מרוצים.בלי שום היסוס, ממליצה בחום על אביה הדברות.ענת אופירארכיון וספריית נצר-סרני
rachel albert
rachel albert
09:57 25 Aug 22
היה מקצועי ואדיב ונתן שירות מעולה, עזר לנו להתמודד עם פשפשים שזה הכי קשה בעולם והיה מאוד רגיש לחיות המחמד. ממליצה בחום. מחיר מהכי הוגן שיש .
udi sagi
udi sagi
17:59 24 Aug 22
שלומי מקצוען אמיתיהסביר בסבלנות ועשה עבודה יוצאת מן הכללממליץ בחום
lane osherov
lane osherov
17:13 24 Aug 22
עבדו אצלי יעקוב ושלומי ובצעו הדברה מקצועית, הם אנשים אדיבים מאד
לירן בן אהרן
לירן בן אהרן
05:48 24 Aug 22
יניב מקצועי סובלני ונתן שירות ברמה גבוה.ממליץ עליו בחום.
Ido susan
Ido susan
17:52 11 Aug 22
שלומי מקצועי ביותר, שולח מראש את הרישיון מדביר שלו, מגיע בזמן, נותן הסבר מדוייק של התוכנית טיפול לפני ואחרי הביצוע, מחירים הוגנים והוא הגיע לאחר כמה ימים לבדוק את המלכודות העבודה (היו לנו חולדות ונמלי אש). ממליץ בחום!
אופיר שי לייבוביץ
אופיר שי לייבוביץ
10:57 11 Aug 22
אין דברים כאלה!!!!!!! שירות מדהים ומקצועי בטירוף
Adina Paley
Adina Paley
10:57 11 Aug 22
They were very professional, explained what the problem was and what was causing it, and even told us there was no need for extermination as it was overkill for our problem. Instead they recommended some simple solutions we could do on our own. Very knowledgeable and honest.
רנה ברנדוויין
רנה ברנדוויין
17:40 07 Aug 22
התקשרתי בדקה התשעים לבעל העסק בניסיון למצוא מישהו שזמין באותו רגע כדי לבוא לעשות אצלי בבית ריסוס, באותה שיחה שדיברנו הוא כבר שלח מישהו לבוא אלי לעשות ריסוס ותוך כמה דקות הוא כבר היה אצלי. אז למי שמחפש שירות שזמין 24/7 ויחס טוב זה המקום.ממליצה בחום.
Netta Parnas
Netta Parnas
19:09 02 Aug 22
שירות מהיר, אדיב, מקצועי וסבלני.הסבירו מה עושים ונתנו הוראות מדוייקות מה לעשות אחרי.ממליצה בחום
איילת בן ארי
איילת בן ארי
16:40 31 Jul 22
שירות מצויין ואנשים נעימים
asaf gon
asaf gon
09:47 31 Jul 22
מסתבר שגם אלינו הגיעו החולדות. ואחת די עיקשת. שמחנו לקבל גם מדבירים דיי עיקשים שלא ויתרו והגיעו 3 פעמים עד שתפסו אותה והורידו מליבנו דאגה. תודה ליניב ולגדעון המקצוענים והאדיבים.
Maayan Sudry
Maayan Sudry
09:18 28 Jul 22
מדבירים מקצועיים ואדיבים! סבלנו מאוד מנמלי אש בחצר ובבית ומעכברים שנכנסו למטבח ושלומי עזר לנו להפטר מהם. ממליצה בחום
מרינה טורקין
מרינה טורקין
16:17 26 Jul 22
תודעת שירות ואמינות שלא תפגשו באף מקום אחר.והתוצאות נשמרות לתווך ארוך🙏
hagar aroch
hagar aroch
13:14 26 Jul 22
אין עליו! מקצועי! נחמד! אדיב! מגיע בזמן! מחיר הוגן והדברה שעובדת!
sapir segalovich
sapir segalovich
09:51 26 Jul 22
יעקב מצוות אביה הדברות היה אצלינתן לי שירות מקצועי ואמין מתחילת השיחה הטלפונית שלנו ועד הסוף.רבים לפניו רצו לבוא ולבצע הדברה נגד פשפשי מיטה בחדר של הבן שלי (בן שנתיים)יעקב הגיע לבדוק לפני שאמר שירסס ואמר שאין כלל פשפשי מיטה, ואין צורך בכל ה״בלאגן״ שריסוס פשפשי מיטה צורך.יצא צדיק!
Danna Mimran-Golobovich
Danna Mimran-Golobovich
08:11 24 Jul 22
שרות מעולה. התקשרתי ותוך שעה כבר היה אצלי מישהו לטפל בבעייה. זמינים, נעימים ומקצועיים.תודה
Alon Lewin
Alon Lewin
07:00 21 Jul 22
אנשים נעימים הוגנים וטובים! מומלץ בחום!
Iris Shifrin
Iris Shifrin
05:49 21 Jul 22
מקצוענים, אדיבים, לוקחים אחריות מלאה, קשובים. נותנים שירות בביתי כבר מספר שנים. מחירים הוגנים. ממליצה מאד!
Tom Agmon
Tom Agmon
16:56 20 Jul 22
אביה הדברות עזרו לנו להיפטר מעכברים וחולדות ומייעצים לנו על כל פרט קטן שיש לנו חשד לגביו.הגיעו בזמן, נתנו שירות מקצועי ובמחיר טוב. ממליצים בחום.
David Belgrade
David Belgrade
02:41 11 Jul 22
שירות נפלא. זמינות מידית, טיפול מקצועי ויסודי במחירים טובים והכל בחיוך בנעימות ובאדיבות. תודה אביה הדברות 🙏
מור רבנסרי
מור רבנסרי
16:57 06 Jul 22
הייתי חייבת הדברה יסודית לקליניקה פרטית שאני עובדת .שירות הכי טוב שנתקלתי בו, הרמה הכי גבוהה שיש !!!יסודיים,שירותים, מקצועיים ביותר.יש תמיד עם מי לדבר ולמי לפנות והכי ישרים שיש .כן ירבו כמוכם! שרק רק תצליחו !
naama yogev
naama yogev
07:43 30 Jun 22
יש לי חצר מקסימה…. ומלאה יתושים! כל קיץ יש מלחמה אם לשבת בחוץ ולהאכל או לוותר על זה מראש. קיבלתי המלצה על שלומי, דיברתי איתו ואחרי יומיים היה פה והסביר לי לפרטים על החומר והעבודה שהוא עושה. התקשר אלי כל יום במשך כמעט שבוע כדי לראות טם אכן יש שיפור. שירות מעולה ממש במחיר הגיוני מאד
Adi Nudelman
Adi Nudelman
06:38 28 Jun 22
שלומי ויעקב המדהימים עזרו לי תוך רגע במצב של מצוקה אמיתית, שרות כזה אדיב, מקצועי ומהיר.תודה ענקית לכם
נוהר אל יגור
נוהר אל יגור
17:28 22 Jun 22
שירות מעולה! מהיר, אדיב ומקצועי!ממליצה בחום
Itzik Dor
Itzik Dor
06:40 21 Jun 22
התקשרתי לשלומי לאחר שגילינו גללים של חולדה בשירותים. שלומי הגיע כבר בערב של אותו יום יחד עם עוד עובד שלו, שניהם ממש נחמדים. מיד סרקו את הגינה כמו 2 ציידים, ניתחו וחשבו על כל הסיבות והדרכים שחולדה תגיע. הסבירו לנו באופן מאוד מקצועי את כל הפתרונות האפשריים, ופיזרו מלכודות בהתאם לצורך תוך התחשבות בבקשות שלנו.למחרת בבוקר ניתפסה החולדה.שלומי המשיך להיות איתנו במעקב לוודא שנפתרנו מחולדות נוספות.נתן לנו ביטחון ושקט. מומלץ מאוד!
Talmor Bentura
Talmor Bentura
12:48 13 Jun 22
הזמנו את אביה הדברות לעסק של בעלי והיינו כל כך מרוצים שהזמנו אותם גם הביתה. ביצעו הדברה מעולה, מקצועית ונקייה של תיקנים ודג הכסף. מרוצים ממש! ממליצים בחום!
Idan Izzkovich
Idan Izzkovich
11:41 31 May 22
שירות אדיב מקצועי ומחירים הוגניםממליץ בחום!!
meitar dunsky
meitar dunsky
07:44 31 May 22
שירות מקצועי ואדיב!!! מומלץ בחום!
liron shachar
liron shachar
06:57 31 May 22
שירות מקצועי, שירותי, מהיר וטוב. פניתי בשל בעיית נמלים. הגיעו באותו יום ועבדו במהירות ובמקצועיות והנמלים נעלמו כלעומת שבאו. בנוסף, היו אדיבים ונחמדים.ממליצה בחום.
Irit Rabuchin
Irit Rabuchin
09:48 25 May 22
מדביר מספר אחת!!!הייתה לי בעיה בגובה רב, היחיד שהסכים לטפס ולטפל בבעיה מיד.הגיע בזמן והמחיר ללא תחרותפניתי אליו שוב בעניין רימות בבית, הגיע תוך שעתיים לטפל בבעיה, אין על שלומימציל נפשות ונחמדממליצה בחום
אפרת צוק-רן
אפרת צוק-רן
09:04 25 May 22
שלומי נותן מענה מהיר ושירות אדיב . הדברה ירוקה מתוך התחשבות בכלבים ובחתולים . מקצועי ואיכותי. תודה
דור גת
דור גת
07:44 20 May 22
כבר שנה שנייה ברצף שאנחנו מדבירים רק עם שלומי והמדבירים שלו.עונים במהירות, אמינים ואחראיים. השירות מקצועי ונעים והכי חשוב - אפשר לסמוך עליהם!יש לנו שני כלבים וחתול ואנחנו לא לוקחים בזה צ'אנס.תוצאות מעולות!!
Gil Reshef
Gil Reshef
03:25 20 May 22
ההזמנה היתה נעימה, ידידותית, הסבר מצוין וברור. המדביר הגיע בזמן, הודיע מראש בדרך. הסביר היטב לפני ביצוע ההדברה ולפניה. היה ידידותי ונעים מאוד. לאחר ההדברה פנו לוודא שביעות רצון. ממליץ בחום
לאה אגמון
לאה אגמון
16:57 17 May 22
אומרים לא לסמוך על השירותים המפורסמים באינטרנט, חייבת לציין שהייתי חייבת מדביר דחוף לאימי הבייתה ופניתי דרך האינטרנט לאביה הדברות, כבר באותו יום הגיעו אלינו הבייתה יניב ושותפו. הגישה האנושית, האמפטיה לאישה מבוגרת, המקצועיות ויסודיות שלהם ריגשה אותי, יניב חזר אלינו הבייתה ולא עזב עד שלכד את המכרסם בכזו נחישות ללא פשרות, כאשר כל הבית מתרגש ובנוסף לעבודתו מציע מים כדי להרגיע אותם. יניב היקר הפחת בי תקווה שיש עדין אנשים טובים ומקצועיים, אם יורשה לי יצאת צדיק.אביה הדברות תודה על שיחות הטלפון לשאול מה שלומנו והאם השתנה משהו השירות והמקצועיות שלכם מרגשים. תודה רבה לכם על הכל.
Nadav Snailazy
Nadav Snailazy
08:20 14 May 22
הייתה תקשורת נעימה ועניינית כולל כל המידע הנדרש לפני ההדברה.הגיע בזמן, הסביר הכל בצורה מקצועית וביצע את העבודה בזמן קצר.בנוסף אף הוסיף ללא עלות סוג הדברה נוסף (נגד תיקן גרמני).אני מאוד מרוצה ובמידת הצורך אשתמש בשירותיו בשנית.
Moshe Salomon
Moshe Salomon
09:41 08 May 22
שירות טוב מאד.נזקקנו להדברת זוחלים הם הגיעו בזמן ואחרי תקופה כשצצו שוב כמה זוחלים הם הגיעו להדברה נוספת ללא עלות. ממליץ בחום!!(למרות שכתוב שהשירות בכפר סבא, הם הגיעו אלינו גם לירושלים.)
משה ברקן
משה ברקן
10:08 28 Apr 22
בחור בשם יניב היה אצלינו נתן שירות מהיר ומקצועי והמחיר היה סביר ביותר...תפס ופינה חולדות מהחצר בכניסה לבית..זה היה פשוט סיוט! כל הכבוד ותודה רבה לך חבר🙏
סיגלית בלומר
סיגלית בלומר
09:52 10 Apr 22
ממליצים בחום על יניב סגל מחברת אביה הדברות
השירות שלו היה מעולה התעניין ברמה יום יומית האם החולדה נתפסה, הגיע ולא שקט עד שנתפסה.
תודה רבה.
oshrit kushi
oshrit kushi
18:38 06 Apr 22
ממליצה מאוד בחום. הייתי צריכה את שלומי פעמיים. בפעם הראשונה אמרו לי שיש לי חולדה, שלומי מיד הגיע והרגיע אותי שזה עכבר ולא חולדה. צדק מאוד , הגיע ושם מלכודת ותפס אותו ממש במהירות. חשוב לי לומר שמעבר למקצועיות שלו הוא ממש כמו פסיכוחוג, מכיל עם הרבה סבלנות, לא מובן מאליו ונותן הרגשה שיש על מי לסמוך.בפעם השנייה הגיע וזיהה גם נכון והגיע במיוחד אליי הביתה כדי להרגיע אותי ולראות מה יש לי. רמת האכפתיות המקצועיות וההכלה מאוד גבוהה . אני ממליצה מאוד בחוםבהצלחה.
Tzur Fenigstein (IL)
Tzur Fenigstein (IL)
08:04 04 Apr 22
נזקקנו לתפיסת עכבר בנחבא במטבח באופן הומני - עד לשחרורו בטבע. יניב הגיעושחרר את העכבר.במועד.יניב עשה עבודה מצוינת ובלו"ז .תודה מקרב לב,חנה וצור פניגשטיין
שני פיש
שני פיש
08:45 15 Mar 22
הגיע אלי יעקב והכל התנהל במקצועיות ובשיא הנחמדות!
Youval Tuchsinder
Youval Tuchsinder
07:22 11 Mar 22
קודם כל בן אדם, שרות מעולה -יחס טב ופתר את הבעיה - ולא עזב עד שלא עשה בירור שהבעיה פתורה
יעקב הרשקו
יעקב הרשקו
05:51 24 Feb 22
לאחר שכבר באו אלינו מחברה אחרת וניסו לפתור את בעיית הפשפש ללא הצלחה ,הגיע יעקב מאביה הדברות ,הסביר בסבלנות ופשוט הבטיח שהוא יפתור את בעיית פשפש המיטה ,וכך הוא הגיע וביצע את ההדברה ,ואכן הפשפש נעלם.
ממליצה מאד בחום ,הוא בעל מקצוע מעולה😁
אורי טובול
אורי טובול
07:58 21 Feb 22
מקצועיים , עבודה מקצועית , לא מחפשים איך לדחוף עוד סתם דברים,מחיר מצויין, ישרים ואמינים מאוד.יחס ושירות מעולה גם לאחר העבודה.ממולץ בחום
Chen Koren
Chen Koren
17:51 13 Jul 21
אחרי חוויה לא נעימה של פרעושים בבית ובחצר, הייתי חייבת להגיד מילה טובה על שלומי האדיב והישר שהגיע וטיפל בבעיה תוך כמה שעות.
הופתעתי במיוחד כשחודש אחרי ההדברה שלומי התקשר לבדוק מה מצב המזיקים בדיוק כמו שהבטיח, ואף הגיע לריסוס נוסף כי היו כמה פרעושים ניצולים.
השירות והדאגה היו יוצאים מהכלל!
תודה שלומי.
Shifra Sharf Karrie
Shifra Sharf Karrie
10:16 11 Jul 21
לשלומי מאביה הדברות. תודה על הכל ובפרט על האנושיות שלך. כן ירבו
Lior Markushevich
Lior Markushevich
10:27 11 Feb 20
לאביה הדברות תודה רבה !!!
לפני כחודשיים חזרתי מעבודה וגיליתי חולדה גדולה בחדר שינה.
למחרת ב-7:30 בבוקר יצרתי קשר עם אביה הדברות. תוך כשעה בלבד הגיעו. הבטיחו לי שלא ילכו עד שלא ילכדו את החולדה.
שני החבריה עשו באמת מאמץ כביר ולבסוף לכדו את החולדה.
רוצה להודות להם על תגובה מהירה, מאמץ ועבודה מקצועית!
תודה רבה להם.
ממליץ בחום על אביה הדברות.

דר' מרקושביץ.
אילנה אביטל
אילנה אביטל
05:35 10 Feb 20
שלומי ואורן היקרים, אין ספק שאתם מקצוענים...תודה על הכל ונתראה לקראת הקיץ כדי לעשות הדברה...בוקר ויום נפלא
רקפת פלג
רקפת פלג
15:31 09 Feb 20
היו לי חולגות בבית באו שלומי ואורן למחרת לא היתה חןלרה אחת חיה ועוד הגיעו למחרת לפנות אותם תותחים ממליצה בחום
נורית אלפנדרי
נורית אלפנדרי
14:49 09 Feb 20
ביקר אצלי השבוע צוות של אביה הדברות הגיעו בזמינות גבוהה עשו עבודה מקצועית איכותית ומחיר מצויין !!! ממליצה בחום!!
Serge Blake
Serge Blake
12:33 09 Feb 20
פעם ראשונה אני פוגש כאלה מקצוענים בתחום ההדברה. ראיתי כבר המון, אבל הצמד הזה פשוט מקסים. כל מה שהיה אצלנו בעסק מבחינת הג'וקים, נמלים והכי חשוב - חולדות מסביב לבניין, הכל הושמד! לא רק ששום דבר לא חזר, גם שלומי כל הזמן מתקשר, שואל, דואג וגם בא לביקור פעם בחודש, לבדוק שהכל תקין. הצליחו חבריי!!!
דוד עוזיאל
דוד עוזיאל
11:52 09 Feb 20
אדיבים מקצוענים אלופים פשוט יודעים את העבודה הנדרשת
אבי לוי
אבי לוי
14:20 04 Sep 19
עבודה מקצועית ואחראית. יחס אישי וטיפול מהיר במחיר סביר
דיוק בזמן ההגעה שקבענו. עברו על הבית והחצר ורק לאחר מכן החליטו על הדרך הנכונה להדברה ואכן התוצאות של ההדברה היו טובות והבית נקי מחרקים.
Niv Gamzo
Niv Gamzo
13:08 04 Sep 19
אחלה שירות.... מחירים טובים והכי חשוב הנמלים לא חזרו.....
Martial Bouhassira
Martial Bouhassira
05:13 05 Jun 19
הכי טובים שיש בשוק היום !!!
תודה לכם, שירות מדהים
js_loader
דילוג לתוכן