הדברה בצפון

מחפשים הדברה בצפון שתסייע לכם להתמודד עם חולדה או עכבר בבית, ג'וקים, יונים או כל סוג אחר של מזיקים? יש לנו ניסיון של 18 שנים בכל סוגי ההדברה, כולל טיפול במקרים קשים ומורכבים, בקריאה מעכשיו לעכשיו ובפריסה ארצית.

מתי צריך להזמין חברת הדברה בצפון?

  • אם הבחנתם בנזק לרכוש כמו צינורות וכבלים מנותקים או מכורסמים, לכלוך מוגבר באזורים עם פחות תנועת אדם או חפצים שסובלים מהתפוררות וחולשה ללא הסבר.
  • אם נתקלתם בנזק למוצרי מזון כמו עטיפות מכורסמות, קליפות של פירות, חרקים בתוך הדגנים, העמילן או הקמח.
  • אם אתם סובלים מגרד בלתי פוסק בכל הגוף או בדגש עיקרי על פלג הגוף התחתון.
  • אם אתם סובלים מאלרגיה, קשיי נשימה, נזלת ודמע בעיניים שאינם חולפים למרות הטיפול התרופתי.
  • אם אתם מזהים רעשים בשעות הלילה כמו טיפופי רגליים על הגג או בתעלת המזגן, ציוצים או רעשי כרסום.
  • אם בבית או במקום העבודה קיים ריח רע ובלתי חולף שאתם מתקשים לאתר את מקורו
  • אם הבחנתם במזיקים עצמם.

המדבירים שלנו יגיעו אליכם במהירות האפשרית עם מגוון פתרונות להתמודדות מיידית עם הופעת המזיק. מיד עם סיום ההדברה, נצייד אתכם בטיפים ובהוראות נוספות על מנת לשמור על התוצאה ולמנוע הופעה חוזרת של אותו מזיק, במקביל להימנעות מסוגים נוספים.

כיצד לבחור שירותי הדברה בצפון?

ככלל, מדביר מוסמך הוא אדם שעבר קורס הדברה ייעודי מטעם המשרד להגנת הסביבה. מדובר בזרוע ממשלתית הכפופה למשרד הבריאות ושפועלת אך ורק באמצעות חומרים מורשים לשימוש, במינונים שמתאימים למקום ולמקרה באופן ספציפי.

למדביר המורשה אין שום אפשרות להשתמש בחומרים שאינם כלולים ברשימת החומרים המותרים של משרד הבריאות ואין באפשרותו להמליץ על חומרים שכאלה, בשל הסיכון מפני הבריאותי לאדם, חיות המחמד והסביבה ובייחוד כלפי ילדים, קשישים ובעלי בעיות רפואיות.

כדי לדעת שהזמנתם הדברה בצפון ממקור מוסמך, בקשו מהמדביר להציג לכם את רישיון ההדברה שלו. התרשמו גם מהניסיון המקצועי של המדביר מול המזיק הרלוונטי ובררו מראש מהן הפעולות שיבצע וכיצד להיערך להדברה לפני הגעתו.

מדביר מיומן יוכל עוד בשיחת הטלפון לעזור לכם להעריך את סוג החיה או החרק – ניתן לצלם אותו ולשלוח בווצאפ כדי לקבל הנחיות מדויקות.

הפעולות בהן נוקט מדביר בצפון כדי להתמודד עם המזיק שלפניו

אז איך מדבירים את הפולש המרתיע שחדר לתוך השטח? ריכזנו בטבלה הבאה את כל סוגי המזיקים הנפוצים ואת דרך ההדברה האופטימלית נגדם:

באיזה מזיק מטפלים? כיצד תתרחש הדברתו?
יונים היונים לא חותרות למגע פיזי באדם ולכן לאחר שנגרש אותן, נשתמש ברשתות להרחקת יונים, דוקרנים, דחליל ועוד, לפי מאפייני המבנה.
נחשים נשתמש במוט לכידה מקצועי כדי ללכוד את הנחש ולשחרר אותו במקום פתוח ורחוק. נחשים הינם חיה מוגנת והפגיעה בהם אסורה, גם למען בטיחותכם האישית.
עכברים אם מדובר בעכבר בודד בשטח, ננסה ללכוד אותו בעצמנו או לפזר מלכודות מתאימות.

אם מדובר בהתפרצות גדולה, נפזר רעל (במקום חיצוני בלבד) ונציב סביב המבנה תיבות האכלה ומלכודות.

חולדות בדומה לעכברים, לכידתם תתרחש באמצעות מלכודות או בהרעלה מבוקרת ושימוש בתיבות האכלה, תלוי בכמות החולדות.
עקרבים את העקרבים מדבירים בדרך כלל בריסוס שבו החומר הפעיל משתחרר לאט. אם העקרב נמצא במקום סגור, נלכוד אותו באמצעות מוט לכידה ונסלק אותו מהשטח.
טרמיטים את הטרמיטים צריך לחסל מתוך הקן ולכן נצטרך לחדור אל מתחת למרצפות המבנה, לאתר את הקן המרכזי ולהחדיר אליו פיתיון מורעל. טרמיטים פעילות נחסל בריסוס ישיר.
פשפש המיטה מדובר במזיק קשה להדברה, אותו יש להדביר תחילה עם קיטור ובהמשך בריסוס כל הסדקים והחריצים במוקדי הופעתם. לאחר מכן, נרסס את יתר המבנה.
פינוי פגרים שירותי הדברה בצפון ניתנים גם במקרה של פינוי חיה מתה מהשטח וחיטוי המקום. אם זיהיתם עכבר מת, חולדה מתה, פגר של כלב, חתול או כל חיה אחרת – קראו לנו בהקדם.

 

דרושה לכם הדברה בקריות? בנצרת? בבית שאן? כך נדביר את המזיקים בהתאם ליישוב מגוריכם:

סוג השירות המבוקש שיטות הדברה מרכזיות
איך מבצעים הדברה בחיפה נגד חולדות? בעיר צפופה שאליה החולדות מאוד נמשכות, צריך לפזר רעלים בפתחי ביוב ולהציב תיבות האכלה עם פיתיונות רעילים סביב המבנה.
מדביר בנהריה להדברת תיקנים בחדר מורים יש לפנות את חדר המורים מאדם ומחפצים, לעטוף את כל הרהיטים שנותרו ולרסס בספי החלונות, בתוך כל הארונות, על השיש ובפתח הניקוז.
שיטות הדברה בטבריה נגד יתושים לרוב נשתמש בשיטת הדברה בשם "ערפול" ולאחריה נציב מלכודות ייעודיות. במקביל, יש לטפל ברטיבויות מקומיות שהיתושים מגיעים אליהן.
כיצד יתמודד מדביר בעפולה עם מכת עכברים? במקרה של כמות עכברים גדולה בתוך העיר אין מנוס משימוש בתיבות האכלה ופיזור רעלים בנקודות מתאימות סביב המבנה.
חברת הדברה בעכו למיגור זבובים הזבובים פוקדים כל מקום פסולתי ומזוהם, צואת בע"ח, פתחי ביובים ומזון אנושי. הדברתם תתרחש בכפוף לייעוץ מניעתי מפני כל אלה + הדברה בערפול, ריסוס ומלכודות.
הדברה בנצרת נגד טרמיטים בבית כדי לסלק את הטרמיטים יש להרוג את מלכת הקן, שנמצאת מתחת למבנה. לעתים נאלץ לקדוח חור ברצפה כדי לחשוף את הקן ולהחדיר אליו רעל.
הדברה בקרית שמונה לפשפש המיטה את פשפשי המיטה יש לשאוב תחילה עם קיטור עוצמתי ובהמשך לרסס את המקום. ייתכן שיהיה צורך לחזור על הפעולה פעם-פעמיים נוספות עד לניקיון מלא.
שירותי הדברה ביקנעם לפגרים מתים בין אם בסביבת משק ובין אם ברחובות או גינות הישוב, מדביר מטעמנו יגיע עם אמצעים לפינוי הפגר בהתאם לגודלו ויפנה אותו לאתר מורשה בקרבת יקנעם.
הדברה בזכרון יעקב למאפיה יש להעניק למאפיה ניטור והדברה שוטפים אחת לחודש כדי להבטיח את פעולתה וניקיונה ממזיקים, בדגש על תיקנים וחרקי מזון.
הדברה בבנימינה של קן צרעות בגן ילדים את ההדברה חשוב לבצע בערב, גם לצורך בטיחות הילדים והגננות אך בעיקר כדי לתקוף את הקן בזמן שכל הצרעות ישנות בתוכו.
שירותי מדביר בכרמיאל למפעל מזון מדביר שנדרש לעבודה מול מפעלים מקומיים יתבקש ליצור מערך ניטור והגנה שוטף המכיל מלכודות, פעולות ריסוס וטיפול נקודתי במזיקים שחדרו לשטח, לרבות יונים, עכברים, חיפושיות ועוד.
הדברה בצפת לחיסול נדלים נדלים מופיעים במקום שיש בו חרקים שנמשכים לסביבה לחה ולכן עם סיום הריסוס נגדם (ובמידת הצורך גם באופן ישיר לקטילתם), יש לטפל במוקדי לחות מקומיים.
הדברה בבית שאן נגד ג'וקים הדברה כאן תתרחש לפי סוג הג'וק (לרוב תיקן אמריקאי) ובריסוס. יש צורך לפנות את הבית לשעה קלה.
ביצוע הדברה במגדל העמק לעצי דקל ניטור והדברה מניעתית מתרחשים לעצי הדקל בעיקר מפני הופעת חדקונית הדקל האדומה. המדבירים שלנו יודעים לטפל גם בעצים נגועים שצריך לכרות, לפנות ולרסס.

 

אנחנו לרשותכם!

אביה בקרת מזיקים מעניקה שירותי הדברה בצפון לכל היישובים מעתלית ועד מטולה ותפעל מולכם באחריות מלאה, רגישות ואכפתיות, עד להשגת שקט ולניקיון מוחלט ממזיקים. להזמנת מדביר עוד היום, חייגו אלינו ונסייע בשמחה.

המידע בעמוד זה כמו בשאר עמודי אתר האינטרנט זה, הוא מידע ראשוני בלבד ואינו נועד לשמש או להחליף ייעוץ מקצועי. לכל שאלה, מומלץ לפנות לצוות המדבירים המוסמכים והמקצועניים של חברת אביה הדברות. כל תוצאה הנובעת מהסתמכות על המידע באתר, הינה באחריות הקורא או הקוראת בלבד.

הדברה בצפון סיכום בכותרות

רשיון מדביר מוסמך - 3151 - שלומי לוי, חתום על ידי ד"ר איריס אביעזר
דילוג לתוכן