הדברה באשדוד

הדברה באשדוד על ידי חברת ההדברות שלנו – אביה הדברות, מתבצעת במגוון שיטות מתקדמות ויעילות. לאורך שנים של עשייה מקצועית צברנו ידע ומיומנות המאפשרים לנו לטפל בכל סוגי המזיקים בהצלחה ולשמור על סביבה נקייה ונעימה לאורך זמן.

יש מזיקים בעיר? פנו למדביר!

כעיר שטופת שמש בעלת לחות גבוהה מן הים, אשדוד מושכת אליה באופן טבעי מזיקים רבים. האקלים המקומי מסייע להם למצוא מקומות מסתור והרבה מזון, כך שהסבירות שתיתקלו בהם בבית, במשרד או בבית העסק גבוהה מאוד. אמנם לא כל מעופף או חרק שתפגשו מהווה מזיק מטריד ובעייתי, אך חלקם דורשים טיפול מיידי ולעתים גם חוזר ושוטף.

מדבירים באשדוד מתמודדים באופן תדיר למדי עם כמה סוגי מזיקים נפוצים:

שם המזיק מאפיינים חשובים
נמלים כמעט 400 מיני נמלים חיות בישראל, חלקן הגדול צפויות לצוץ באזורי אחסון המזון, בגינות פרטיות וגינות שעשועים, במוסדות חינוכיים, עירוניים, בתי עסק ועוד.
מכרסמים עכברים וחולדות מחפשים מקומות מסתור בחריצים ובפתחים, משם הם יוצאים לחיפוש אחר מזון בבתי גידול, משתלות וגם חצרות ודירות פרטיות.
פשפש המיטה זן פשפשים ספציפי המהווה מטרד איום ונורא אך גם סכנה בריאותית. על אף הקושי בהדברתו, אין מנוס מהפעולה עד לסילוק מלא של אוכלוסיית הפשפשים.
תיקנים בישראל נפוצים 3 סוגי תיקנים, שניים מהם (התיקן הגרמני והתיקן האמריקאי) עשויים לצוץ מתוך פתחי ביוב, פחים ובכל מקום שיש בו מזון או פסולת אנושיים.
זבובים אלפי מיני זבובים וזבובונים חיים ופועלים סביבנו, חלקם נשאים למחלות ולכן חשוב להיפטר מהם כמה שיותר מהר, לפני שיתרבו בכמויות מדאיגות.
נחשים אקלים חם ולח בתוספת צמצום שטחי המחייה של הנחשים, גורם להם להיפגש תדיר עם תושבי העיר. אנו נגיע אליכם במהירות ללכידת הנחש וללא פגיעה בו, בהתאם לחוק.

כיצד מרחיקים מזיקים מהבית?

המזיקים אינם מכירים בגבולות אנושיים ולכן יגיעו לבקר בביתכם ככל שימצאו בו מקורות מזון, מסתור, שטחים מתאימים לרבייה ולעתים גם פונדקאי מתאים כמו הכלב או החתול שלכם, אולי אפילו אתם עצמכם. כדי שכל אלה לא יקרו ושביתכם ימשיך להיות מקום נעים, נקי ובטוח, מומלץ לבצע כמה פעולות באופן שגרתי:

  • התקנת רשתות בכל החלונות, כולל רשתות יונים בפתחי מרזבים ומסתורי כביסה
  • שמירה על סדר וניקיון תדירים בכל שטחי הבית, המרפסת והגינה
  • אחסון נאות של מזון, רצוי באופן הרמטי
  • הימנעות מהותרת נקודות חשוכות מאוד, למשל במחסן או בפינה פחות נגישה.
  • הימנעות ממערומים של גזם, עלים, אשפה או גרוטאות
  • טיפול מיידי בכל אזורי הרטיבות כמו ברז מטפטף, חור בצינור ההשקיה וכו'
  • סתימת חריצים, סדקים ופתחים שהתגלו בקירות החיצוניים של המבנה
  • ערנות מוגברת לגבי נוכחות מזיקים אפשרית: תלוליות חול בבית, נסורת באזורי המשקופים או הרהיטים, גללים, לשלשת, ריח רע שלא מתפוגג, ריבוי עקיצות בלילה ועוד.

לא עזרו הפתרונות? קראו לנו ונדאג לבצע גם אצלכם הדברה באשדוד. בסיום ההדברה, נוכל לתת לכם עוד דגשים והנחיות בנוגע להימנעות ממתקפת המזיקים הבאה.

הדברת טרמיטים בעיר אשדוד

אם הבחנתם בנמלה לבנה או נמלה לבנה עם כנפיים, זהו טרמיט. הטרמיטים הם מין בעייתי במיוחד, שניזון מעץ ואינו בוחל בעצים צבועים, מרוססים, מזנים שונים או כל הבדל אחר. הם חודרים אל תוך פריט העץ ומאכלים אותו במהירות מסחררת, כך שבתוך כמה ימים תוכלו לנסות לדחוף את הדפנות עם האצבע ולראות כיצד היא מפוררת את המעטפת החיצונית שעוד נותרה.

במצב כזה, גם הפרקט, הדלתות, המשקופים והרהיטים שלכם בסכנה. אם הבחנתם בתלוליות של חול בבית או בנסורת עץ שנמצאת סמוך לדברי העץ בבית ואתם מחפשים על הדברה באשדוד המלצות טובות, זה הזמן לקרוא לנו ולהיפטר אחת ולתמיד מהטרמיטים.

במסגרת ההדברה, נצטרך לאתר את הקן ולעתים לקדוח ברצפה כדי לחשוף אותו ולטפל בו ישירות. החדשות הטובות הן שבמקרים מסוימים יהיה ניתן להיפטר מהטרמיטים באמצעות פיתיונות ג'ל רעילים או איוד למשקופים כדי למגר אותם אחת ולתמיד.

לוכד נחשים באשדוד

מפגש עם נחש עלול להיות מבהיל במיוחד, אך בדיוק לשם כך תוכלו לחייג אלינו כבר מרגע שהבחנתם בו. אם תטיבו לתאר את הנחש שראיתם, נוכל להעריך כבר בשיחת הטלפון האם מדובר בזן ארסי או ידידותי ולהנחות אתכם כיצד לפעול עד להגעתנו.

חשוב להבהיר כי למרות הדחף הטבעי להיפטר מהאיום – החוק בישראל אוסר על הריגת נחשים מכל סוג והדבר מהווה עבירה פלילית. מדביר באשדוד יגיע עד אליכם במהירות, יאתר את הנחש וילכוד אותו. בסיום, הנחש ישוחרר מחדש במיקום מרוחק בטבע.

הרחקת יונים באשדוד

היונים נהנות ממחייה לצד האדם, שמספקת להם אזורי קינון בנקודות תצפית גבוהות מאדן החלון או גג הבניין, המון מזון נגיש וקרקע רחבה ללשלשת בלי חשבון. כל אלה מהווים סכנה בריאותית לאדם ובייחוד לילדים קטנים או בעלי בעיות רפואיות בבית, כך שצריך להזמין הדברה שתרחיק אותן.

ניתן להשתמש ברשתות או דוקרנים כדי למנוע מהן לקנן לכם במסתור הכביסה או בפתח המרזב, אך גם באמצעים אלקטרוניים, חוטים ואקססוריז (פסלי ציפורים, מוביילים ועוד).

הדברה ירוקה – 100% נטול סיכון לכם ולסביבה

אם בעבר הלא רחוק חל שימוש נרחב בחומרי הדברה רעילים ומסוכנים לשאיפה ולחשיפה, הרי שכיום תחום ההדברה המקצועית עבר להדברה ירוקה, ידידותית לאדם ושאינה פוגעת בסביבה. בשיטת הדברה זו לוקחים חלק מגוון חומרים, חלקם בדרגת רעילות נמוכה בלבד (לא מהווה סיכון לסביבה או לבריאות האדם) כל אחד מהם מיועד לסוג אחר של מזיקים או לתנאי הופעתם המשתנים. כל זאת ללא הריח הכימי האופייני של ההדברה "המסורתית" ופינוי הבית למשך ימים שלמים (נדרש פינוי השטח לשעה אחת בלבד).

אביה הדברות מגיעים עד אליכם עם הפתרון הירוק והאיכותי ביותר, שמשיג תוצאות יעילות ומשיב את הבית למצבו הנעים והנקי, מוגן כראוי ממזיקים.

המידע בעמוד זה כמו בשאר עמודי אתר האינטרנט זה, הוא מידע ראשוני בלבד ואינו נועד לשמש או להחליף ייעוץ מקצועי. לכל שאלה, מומלץ לפנות לצוות המדבירים המוסמכים והמקצועניים של חברת אביה הדברות. כל תוצאה הנובעת מהסתמכות על המידע באתר, הינה באחריות הקורא או הקוראת בלבד.

הדברה באשדוד סיכום בכותרות

רשיון מדביר מוסמך - 3151 - שלומי לוי, חתום על ידי ד"ר איריס אביעזר
דילוג לתוכן