תושבי בנימינה מתגוררים ברובם בבתים פרטיים או בניינים נמוכים עם הרבה שטחים ירוקים של גידול חקלאי סביב להם. התנאים הללו הם נפלאים למגורים ולאוויר נקי אך במקביל מהווים יעד למזיקים ומעופפים מסוגים שונים, כאלו שמחייבים הזמנת שירותי הדברה בבנימינה שיספקו מענה הולם לטווח ארוך ככל שניתן. חברת אביה הדברות מספקת בדיוק את השירות הזה עבור תושבי העיר.

מה כולל שירות הדברה בבנימינה?

חברות הדברה בבנימינה מספקות שירות של הדברה מקצועית שמתאימה למזיקים המטרידים את הדיירים במקום. אנו בחברת אביה הדברה יודעים לתת מענה מקיף לכל סוגי המזיקים שציינו קודם לכן, כאשר לכל מזיק יש את שיטת ההדברה המתאימה עבורו, בין אם באמצעים כימיים, אביזרים מיוחדים או הדברה ירוקה.

נמלים נחשבות נפוצות במיוחד והן אולי חרוצות ונראות בלתי מזיקות אך הן באות במגע עם המזון שלנו ויכולות בקלות להעביר מחלות וזיהומים קשים ומסוכנים. איתור של שביל נמלים קבוע בבית מעיד על הימצאות קן נמלים קרוב או בשטח הבית ולכן יש לאתר אותו ולגרום לנמלים לשאת איתן פיתיונות לתוך הקן כדי לחסל את כולו כולל המלכה של הקן. רק כך מנקים את המקום מהנמלים הללו.

יתושים יכולים גם כן להעביר מחלות וזיהומים מדבקים ומסוכנים ולכן חשוב לא רק לכפכף יתוש טורדני אלא לאתר את מקור המים הקרוב שסביר להניח וגדל בו. את המקום הזה יש לרסס היטב ולאטום כדי שלא יגדלו בו עוד יתושים ולא יגיעו אליו מחדש.

יונים הן סמל השלום אך גורמות למטרד של ממש. הן מחפשות מקום גבוה ורגוע יחסית כדי להקים בו את הקן שלהן ולגדל יונים חדשות. המקום מתחיל להיות מלא בנוצות, זחלים שמשמשים למזון וגם שאריות צואה שיכולים להדביק בקלות בזיהומים קשים ביותר. יונים לא עוזבות מרצונן לאחר שקבעו לעצמן מקום מגורים חדש ולכן חובה להקשות עליהן מראש את ההגעה למקום באמצעות רשתות נגד יונים, ואם כבר הגיעו אז לוודא באמצעות דוקרנים מיוחדים שהן לא ירגישו בנוח, ויעדיפו לעבור למקום מגורים אחר. רחוק יותר.

גם לגבי קן צרעות, עכברים, עכברושים, טרמיטים ודבורים יש פתרונות מדויקים כל אחד לפי שטח הבית, היקף הבעיה והדרכים לטפל בכך ביסודיות על ידי מדביר בבנימינה שמבין בכך.

איך מזמינים מדביר בבנימינה?

אנו בחברת אביה הדברות זמינים עבורכם עם שנים של ידע וניסיון במתן שירותי הדברה בבנימינה. השירות שלנו מקצועי ומבוצע על ידי מדביר מוסמך עם יכולת לפתרונות לטווח הקצר והארוך.