הדברה בקריות

הדברה בקריות שתטפל אחת ולתמיד בבעיית המזיקים. צרו איתנו קשר כבר עכשיו. בחברת אביה בקרת מזיקים אנו לא מתפשרים על שירות ברמה הגבוהה ביותר, מחיר הוגן וטיפול יסודי, מקצועי ובטוח עם הצלחה רבה.

הדברה בקריות: על מה ולמה?

300,000 תושבי הקריות מתגוררים בסביבה רבגונית מאוד המקפלת בתוכה רצועת חוף ארוכה ותנאי לחות גבוהים, יערות ושטחים פתוחים בהם שוכנים מאות מיני בעלי חיים וסביבה אורבנית ענפה המציעה את כל סוגי הבנייה והרגלי המחייה.

המיקום הייחודי בין הכרמל לגליל, הופך את יישובי הקריות לגן עדן של ממש למזיקים שמחפשים אחר מקורות מזון, מים ומסתור ושעשויים לשגשג בסביבת בני האדם וחיות המחמד.

מכיוון שמזיקים אלה מפיצים סכנות תברואתיות, מטרידים, משבשים את השגרה ואף מזיקים לרכושם הפרטי של תושבים ובתי עסק מקומיים – חשוב להדביר אותם בעקביות וביעילות, עם חומרים מורשים לשימוש בסביבת המגורים.

הכירו את המזיקים הנפוצים ביותר בקריות

אז מול אילו מזיקים אתם תושבי הקריות מתמודדים? במי אנו נקראים לטפל הכי הרבה בכל אחת מהערים? לפניכם כמה מסוגי המזיקים הנפוצים ביותר ביישובי הקריות:

קריית ביאליק הקריה המאופיינת בתנופת בנייה ו"ריאות ירוקות", סובלת על בסיס קבוע מחרקי דג הכסף שמופיעים בדירות קבלן חדשות ומבעיית טרמיטים המתרחשת בעיקר בצמודי הקרקע בעיר שיש בהם ריכוזים גדולים של עץ.
קריית מוצקין בעלת סביבה אורבנית יחסית צפופה עם לחות גבוהה בחודשי הקיץ, מה שמושך אליה מגוון רחב מאוד של נמלים. בנוסף קיימת כאן פעילות ערה יחסית של צרעות, שמנצלות כוכים וליקויים בבתים ישנים כדי לבנות לעצמן קן.
קריית ים כעיר חוף חמה ולחה ברוב ימות השנה, קריית ים סובלת מבעיית חולדות קשה במערכות הביוב ובמרכזי האשפה. פגיעה במערכות הסניטציה שלה מובילה גם לבעיית המשך של תיקנים שחודרים בקלות אל בתי התושבים.
קריית חיים לאחרונה חלה עלייה בתלונות התושבים על פשפשי מיטה שככל הנראה עברו בין דירות סמוכות בבנייני מגורים מסוימים. בעיה אפשרית נוספת בעיר היא של פרעושים שמתגלים בתדירות גבוהה על חיות המחמד בבית.
קריית שמואל הקריה הממוקמת בפאתי חיפה "סופגת" בעל כורחה את מעופפי הסביבה המטרידים – יתושים וזבובים, שמתגוררים במקורות המים רבים באזורי הקריות ומחפשים אחר תנאי אקלים אידיאליים שבהם יש חיכוך מקסימלי עם משאבי האדם.
קריית אתא הקריה הדרומית ביותר סמוכה לטבע הפתוח ולכן תושביה נתקלים בתדירות יחסית גבוהה בנחשים ובעכברים. המפגש עם מזיקים אלו מתרחש בעיקר אצל תושבים שמתגוררים בקומות הנמוכות ובבתים פרטיים.

כיצד נטפל בבעיית המזיקים שלכם בעיר?

ריסוס בקריות עם חומרים ירוקים

פעולת ההדברה האידיאלית בבית והגינה, שתתאים לכל התפרצות מזיקים פעילה וגם כמניעה עתידית מפניהם. כיום הריסוס הביתי מבוצע עם חומרים ידידותיים לסביבה ושאינם מזיקים בריאותית, כך שאין צורך לעזוב את הבית ולסבול מריח חזק כדי לנקות אותו מכל סוגי המזיקים לאורך השנה.

פיזור פיתיונות ומלכודות

עולם רחב ומגוון המאפשר לנו לטפל ביצורים מתוחכמים שלא יוצאים ממחבואם כאשר האדם נוכח בסביבה, או שמסתתרים במקומות עם גישה קשה. כל פיתיון יותאם במיוחד לסוג המזיק שמולו אנחנו פועלים ומכיל רעלנים שיעילים גם נגד אוכלוסיות גדולות.

אמצעי ניטור, בקרה והרחקת מזיקים בקריות

פתרונות רבים פותחו במטרה לתת מענה ליצורים מזיקים ומטרידים שצריך להרחיק מהשטח. אצלנו באביה בקרת מזיקים תוכלו לבחור ולהתאים מגוון סוגי רשתות הרחקה, דוקרנים, דחלילים, מכשור אלקטרוני ומלכודות ייעודיות לכל סיכון פוטנציאלי בהופעת מזיקים ספציפיים.

הדברה כימית ביישובי הקריות

ככלל, אין לבצע הדברה כימית עם רעלים במינון גבוה בדירות מגורים ולכן סוג זה של הדברה יבוצע בשטחים חיצוניים בשליטת העיריה, מפעלים מקומיים ומוסדות, ככל שהנגיעות בהם יצאה משליטה.

פתרונות נלווים

המדבירים המקצועיים שלנו יוכלו לצייד אתכם בשורה של המלצות להרחקה ומניעה קבועה של מזיקים, כמו למשל איטום סדקים וחריצים, טיפול בליקויים במבנה כמו סתימה בצנרת או מזגן מטפטף שמושכים אליהם מזיקים, גיזום צמחייה ופינוי גרוטאות ופסולת ועוד.

איך למצוא חברת הדברה בקריות?

על הדברה טובה אין להתפשר. מספיקה טעות אחת שנובעת ממינון שגוי של חומרי ההדברה או פספוס של נקודת הדברה אסטרטגית כדי לחבל בהצלחת ההדברה ולהותיר את הבעיה על כנה. מדביר עם מיומנות נמוכה וניסיון מועט עשוי גם לטעות באבחון סוג המזיק ולהשתמש מולו בפתרון הלא נכון, מה שיגרום להחמרת הבעיה או חזרתה בתוך זמן קצר.

ולכן הצעד הראשון בחיפוש חברת הדברות טובה ואמינה שנותנת שירות בקריות, יהיה לבחון את שנות הניסיון שלה, המלמדות על היכרות מעמיקה עם כל סוגי המזיקים והפתרונות שבאמת עובדים נגדם.

מומלץ כמובן להתרשם גם מהמלצות על שירותי ההדברה שאותה חברה מספקת, לברר האם מדובר באנשי מקצוע נעימים שמגיעים אליכם בזמן שנקבע, האם הם מעניקים הסבר לפני ולאחר ההדברה, האם מציידים אתכם בתעודת אחריות למקרה של צורך בסבב הדברה חוזר ועוד.

חברה גדולה ובעלת וותק ומוניטין תדע גם לספק לכם שירותים נלווים להדברה עצמה, כמו למשל שירותי לכידה וטיפול במקרים דחופים 24 שעות ביממה, שירותי פינוי פגרים וחיטוי, ניטור ואבחון לפי סוג המזיק, העתקת קינים של דבורים או יונים, פריסת מערך מלכודות ועוד.

זקוקים לשירותי הדברה בקריות? אביה הדברות לשירותכם

עם ניסיון מקצועי של 20 שנים ואמנת שירות שמתחייבת מולכם לטיפול הטוב והמסור ביותר – תהיו בטוחים שאחרי שנבקר אתכם, אף מזיק לא ירצה להישאר בסביבה. השירות שלנו ניתן ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד ולכל תושבי הקריות בהגעה למקום תוך שעה. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל בעיית מזיקים ולקבל שירות קשוב, איכותי ומקצועי מקצה לקצה.

המידע בעמוד זה כמו בשאר עמודי אתר האינטרנט זה, הוא מידע ראשוני בלבד ואינו נועד לשמש או להחליף ייעוץ מקצועי. לכל שאלה, מומלץ לפנות לצוות המדבירים המוסמכים והמקצועניים של חברת אביה הדברות. כל תוצאה הנובעת מהסתמכות על המידע באתר, הינה באחריות הקורא או הקוראת בלבד.

הדברה בקריות סיכום בכותרות

רשיון מדביר מוסמך - 3151 - שלומי לוי, חתום על ידי ד"ר איריס אביעזר
דילוג לתוכן