העיר כפר סבא משלבת בין שטחים ירוקים רבים שבעיקר מקיפים אותה, כולל פרדסים רבים, וזאת לצד שטח עירוני מודרני עם שכונות חדשות, בניינים רבי קומות, וילות וכמובן אזורי תעשייה ומסחר רבים. השילוב של כל אלו מושך לא מעט מזיקים לבתי המגורים של תושבי העיר ולכן שירותי הדברה בכפר סבא נחשבים ברמת דרישה גבוהה.

כפר סבא זוהתה במשך שנים ארוכות כעיר מודרנית ירוקה עם מרחבים ירוקים רבים ופרדסים גדולים. כיום העיר היא אחת הגדולות בשרון עם מעל 100 אלף תושבים שמתגוררים בשכונות ישנות לצד חדשות שנבנו בשנות האלפיים. השטחים הירוקים הרבים שהפכו למיושבים משכו איתם בעיית מזיקים לא קטנה לרבים מתושבי העיר. הטיפול באלו נימצא בידיים של חברות הדברה בכפר סבא.

מדוע יש צורך בחברות הדברה בכפר סבא?

מזיקים נמשכים לאזורים מיושבים בחיפוש אחר מקורות מזון. כאשר מדובר על עיר גדולה עם מערכת ביוב מורכבת תהיה משיכה של תיקנים ועכברים לשטח העיר ואם נוסיף את העובדה שמדובר בעיר עם דירות קרקע רבות ובקרבת שטחים ירוקים אז במקום יש סבירות גבוהה להימצאות של נמלים, טרמיטים, יתושים, דבורים וצרעות. כל אלו יכולים לגרום לצרות של ממש לתושבי העיר.

תרסיס נגד ג'וקים, נמלים או מזיקים ומעופפים שונים הוא נחמד וחביב ויפתור את הבעיה באותו הרגע מבלי לתת מענה של ממש לטווח ארוך יותר. ריסוס שיירת נמלים או שני ג'וקים לא מטפל במקור ממנו הגיעו או ביתר החברים שלהם שיגיעו לבקר גם כן בקרוב. לשם כך שוכרים מדביר בכפר סבא שיבצע הדברה מקצועית ויסודית עבורכם.

מדוע הדברה בכפר סבא עם מדביר מקצועי יעילה?

הדברה בכפר סבא עם מדביר מוסמך עוקרת את הבעיה מהשורש עם מינימום סיכון לסביבה, לדיירים ולבעלי חיים של בית. הדברת נמלים בכפר סבא תהיה בשיטה של איתור קן הנמלים והזרקה של חומר ריסוס רעיל לתוכו או באמצעות פיתיונות שהנמלים החרוצות ייקחו איתן אל קן הנמלים, ידביקו את המלכה ושאר הנמלים שבמקום וכולם יחוסלו יחדיו. הדברת תיקנים יכולה גם כן להיות באמצעות פיתיונות שמובילים לחיסול קבוצת תיקנים יחדיו או על ידי ריסוס מקורות הכניסה שלהם אל הבית (פתח ביוב וכדומה). כאשר מדובר על יתושים, יש למצוא את מקורות המים שהם בתי הגידול שלהם בקרבת מקום ולרסס את המקום היטב כולל אטימה של המקום כדי שלא יגיעו אליו עוד יתושים בעתיד.

איך מזמינים חברת הדברות בכפר סבא?

הדברה בכפר סבא חשוב להזמין רק מחברה בעלת מוניטין, ידע וניסיון של שירות למאות או אלפי לקוחות בעיר קודם לכן. אביה הדברות היא חברה שכזאת. אנו מביאים את הניסיון הרב שלנו כדי למצוא את הפתרון היעיל והאפקטיבי ביותר לטווח הקצר והארוך עבור הלקוחות שלנו בכפר סבא.