הדברות במרכז

מחפשים מומחה הדברות במרכז? טלפון אחד ואביה בקרת מזיקים (המוכרת גם בתור אביה הדברות) בדרך אליכם! כבר 18 שנים שאנחנו מתמחים בביצוע הדברות מקצועיות כולל טיפול במקרים מורכבים ומספקים מענה לכל סוגי המזיקים.

המדבירים שלנו יגיעו אליכם לכל פינה במרכז תוך זמן קצר ויעניקו לכם טיפול מהיר ואיכותי, תוך קבלת אחריות מלאה על ביצוע ההדברה.

הדברת מזיקים במרכז

מרכז הארץ מתאפיין בבנייה צפופה, כמות גדולה של תושבים ומטבע הדברים גם מזיקים רבים שנהנים מהשפע של חיי העיר.

תנאי המחייה מספקים למזיקים את כל שדרוש להם כדי להתקיים באין מפריע: מים, מזון ומחסה והם אינם בוחלים בסוג המקום בו ניתן להשיג את אלה, גם אם הדבר אומר שתמצאו אותם בתוך הבית, בגן הילדים, בגינה ובבית העסק.

כמובן שביצוע הדברות במרכז לא מתייחס רק למזיקים הנפוצים כמו חולדות או תיקנים. לעתים תושבי המרכז מגלים על קן צרעות חדש שהתמקם ממש בתוך תריס הגלילה של חלון המטבח או מבינים כי נפלו קורבן לנחיל טרמיטים שמחסל בשיטתיות את רצפת הדק. לעתים אלו יהיו אפילו פשפשי מיטה (בגבגים) שעוקצים בתדירות שמוציאה מהדעת.

בכל אלה נוכל לטפל בהצלחה יתרה, תוך התאמת שיטת ההדברה לסוג המזיקים, היקף ההתפרצות שלהם ומאפייני המקום המודבר.

פעולות נפוצות של הדברות במרכז ששווה להכיר

איך מגרשים מבית העסק תיקן גרמני ומה עושים כשיש עכבר בגינה? איך מתמודדים עם מכת יתושים או מסלקים מהארון את עש הבגדים? לפניכם פתרונות אפשריים לטיפול במזיקים, הניתנים מאת מדביר מוסמך בלבד:

סוג המזיק כיצד נטפל בו?
תיקן אמריקאי בדירת מגורים הדרך הטובה ביותר היא לרסס את הדירה כולה. לעתים יהיה צורך לשלב את הריסוס עם מלכודות תיקנים כדי להבטיח תוצאה ארוכת טווח.
קן צרעות בתוך מחסן הטיפול בקיני צרעות מתרחש בעיקר בשעות הלילה, באמצעות ריסוס, פירוק הקן וסילוקו מהמקום.
חולדות שמתרוצצות ליד הפחים נוכל להניח תיבות האכלה ובתוכן פיתיון רעיל. אם דרוש פתרון הומאני, נשתמש במלכודת דלת ללכידת המכרסם ושחרורו בשטח פתוח.
נמלים אדומות בגן ילדים הטיפול בנמלים אלה מתבצע כמעט תמיד באמצעות גרגירים מורעלים שנפזר בחצר המקום.
עש הבגדים בתוך חנות אופנה הצבת מלכודות פרומון מתאימות בתוך ארונות הבגדים והשלמת הפעולה עם ריסוס והוראות ניקוי לבגדים.
יתושים ומעופפים נוספים בגינה ריסוס, ערפול וגם הדברה ביולוגית – כולן שיטות מוצלחות ואנו נבחר במתאימה ביותר בהתאם לסוג המעופף הספציפי.

ריסוס במרכז לבתי עסק ולחנויות

עסקים שמתנהלים בשוטף עם חומרי גלם, מוצרים ובתנאים שמקלים מאוד על המזיקים (למשל ריבוי קרטונים או ניקיון פחות מוקפד) חשופים להופעתם פי כמה וכמה מכל דירת מגורים.

ההדברה שאנו נבצע אצלכם בבית העסק היא הדברה ירוקה – כלומר שימוש בכימיקלים במינון נמוך ביותר, שאיננו מסב פגיעה בריאותית באדם או בחיות המחמד ומוכוון לתקיפת מערכת העצבים של המזיק הפולש בלבד. המדביר ינחה אתכם כיצד להכין את המקום לריסוס ומה לעשות לאחר מכן.

הדברה לבתי עסק נדרשת לתדירות אחרת מזו של בתי מגורים, שכן חנויות ובעיקר כאלה מתחום המזון כמו מסעדות, מאפיות, גני אירועים, מלונות וכיוצ"ב ייאלצו לטפל בצרה שוטפת במזיקים ולמנוע את הופעתם באופן שמסכן את איכות המזון והתברואה במקום.

מדוע חשוב להזמין הדברת מזיקים במרכז?

מרכז המדינה מאופיין במזיקים שנמשכים בעיקר לתנאי אשפה ולחות, המסוגלים למצוא מקומות מסתור טובים בסמיכות גבוהה לאדם. תושבי המרכז מתמודדים באופן תדיר עם מפגעים אסתטיים ובריאותיים שנגרמים כתוצאה ממזיקים שונים ועל מנת שתוכלו לגבור עליהם בהצלחה, תוכלו להתמקד ברשימה הבאה ובסוג המזיקים ושיטות ההדברה הטיפוסיות לכל עיר גדולה:

מדביר בתל אביב

תל אביב מורכבת מאזורים מגוונים ברמת המחייה המקומית, דבר שמביא להתפרצויות של מזיקים כמו חולדות או תיקנים באזורים צפופים שבהם פינוי האשפה מתעכב וצבירת הפסולת היא בקצב גבוה.

באזורים שסמוכים לגבולות העיר, שבהם נמצאים גם שטחים פתוחים יותר או קרקעות חקלאיות ניתן למצוא כמות גדולה של מעופפים כמו יתושים, זבובים וברחשים.

הדרך הטובה ביותר להדביר מזיקים כמו חולדות, עכברים ותיקנים היא באמצעות פיזור מלכודות ופיתיונות, באמצעותם המדביר יכול להבטיח חיסול בתוך כמה ימים של האוכלוסייה הקיימת ולמנוע את קצב ההתרבות של מזיקים חדשים שהגיעו לסביבה.

במעופפים כמו יתושים או זבובים ניתן לטפל בשיטת הערפול, המכוונת למרכז העצבים של החרקים וגורמת לשיבוש ההתמצאות, כך שהם יעזבו במהירות את המקום.

תל אביב באופן ייחודי נדרשת גם לאסטרטגיית הדברה יעילה במיוחד בקרב חנויות לממכר מזון, בהן יהיה צורך להשתמש באמצעים כמו ריסוס, פיתיונות ג'ל או אפילו איוד במינונים ספציפיים מאוד, במקביל ליצירת פעולות מנע חשובות כמו איטום וחיטוי.

מדביר בראשון לציון

בראשון לציון קיימים מספר תנאים אקלימיים משתנים, המאפשרים למזיקים מזנים שונים להימשך באופן טבעי לאזורים אחרים בעיר.

כך למשל, פשפשי המיטה שנמשכים למקומות מלוכלכים יותר בשכונות הוותיקות, בעוד שתושבים בשכונות הסמוכות יותר לים יסבלו מהיתוש האסייתי או תיקנים וחיפושיות מסוגים מגוונים.

שיטת ההדברה המרכזית בבתי העיר היא ריסוס, אם כי במצבים מסוימים יהיה צורך לשלב אותו עם גישת הדברה נוספת, למשל הדברה ביולוגית שתבריח משכונת מגורים שלמה את המזיק שהצליח לשגשג בה.

מדביר ברחובות

רחובות אמנם סמוכה למרכז, אך צריך לזכור שמבחינה גיאוגרפית משתייכת לאזור השפלה. הדבר מציב אותה במפגש פוטנציאלי עם מגוון גדול של מזיקי גינה וביניהם פסוקאים, תהלוכן אורן, עשים למיניהם, צרעות ועוד, לכל אחד מהם שיטת הדברה ייעודית.

הדברה בחולון

תושבי העיר מתמודדים עם ריבוי גדול של מזיקים ביתיים שנמשכים למזון ולחפצים בבית, כמו דג הכסף חובב הסוכרים והעמילנים, טרמיטים הנמשכים למוצרי עץ כולל רצפות דק, משקופים ופרגולות, חיפושית האבקנית או נקושית הנקודה שמאוד אוהבות נייר, יקרונית הרהיטים הנדירה אך מזיקה ומבהילה למראה ועוד.

חלק גדול מהמזיקים הללו ירוססו, כאשר בחלק מהמקרים צריך להשתמש בשיטה נוספת כמו גרגירים רעילים או איוד.

הדברה ברמת גן

תושבי רמת גן סובלים בעיקר מנוכחותם של תיקנים, בראשם שלושת הסוגים הנפוצים: תיקן אמריקאי שנמצא סמוך לביובים, תיקן גרמני שנמשך למטבח ולמשטחים במגע עם חום כמו התמי 4 ומכונת האספרסו והתיקן המזרחי שנחשב למזיק מזוהם המדיף ריח רע מאוד.

גם כאן כמו בכל מקום, נדרשת התמודדות בלתי פוסקת עם זבוב הבית, אותו מדבירים באמצעות ריסוס ושימוש במלכודות.

הדברה בגבעתיים

בגבעתיים, בעיקר במתחמי מזון וברחובות גדושי חנויות, ניתן להבחין ביתוש ירוק ובוהק מקבוצת זבובי הבשר. זבובים אלה לא נוהגים להיכנס לתוך הבית ונוכחותם מבשרת על תנאי סניטציה ירודים. כאן מדביר במרכז צפוי להתמודד גם עם בעיית מכרסמים שאופיינית לכל אזור גוש דן.

הדברה בבני ברק

בשל הקרבה לתנאי הלחות הטיפוסיים לאזור, נמשכים לכאן יתוש החול, יתוש הקולקס ויתוש הנמר האסייתי – כולם עלולים להעביר מחלות והטיפול עבורם הוא בריסוס אזורי המסתור של הבוגרים וייבוש מקורות המים שבהם מתבצעת דגירה.

מדביר בבת ים

טפילים הם בעיה נפוצה מאוד באזורי מגורים צפופים, כך שתושבי בת ים נפגשים מעת לעת עם פרעושים, פשפשים וקרציות שמבקשות להשתמש בפונדקאי ולמצוץ את דמו. הטיפול משלב בדרך כלל בין שאיבה וריסוס.

הדברה בקרית אונו

הדברות במרכז מבוצעות גם כלפי נמלים מסוגים שונים, אותן ניתן להדביר בהתאם לסוג הנמלה ובאמצעות גרגירים רעילים, איבוק וריסוס. סוגי הנמלים הנפוצות בעיר הן מורית הבתים, בנאית ישראלית, נמלת הקציר ונמלת האש.

הדברה בגבעת שמואל

הצפיפות ופעולות ההדברה המאסיביות, גרמו לכך שנחילי צרעות מסוימים מחפשים דרך קבע אחר מקומות חדשים ובטוחים להקים את קיניהם. תושבי גבעת שמואל מדווחים על עלייה במספר הצרעות, ביניהן הדבור (צרעה מזרחית) והצרעה הגרמנית, אותן אפשר להרעיל ולפרק את הקן.

הדברה באור יהודה

העובדה שקיימת כאן בנייה רוויה לצד גינות וחצרות רבות, מושכת הנה מזיקים כמו חולדות ועכברים, שפוגעים ברכוש ובמזון ויש צורך להדביר אותם באמצעות לכידה, תיבות האכלה ופיזור רעלים.

מדביר ביהוד

לאחרונה מדווחים תושבי העיר על התפרצות של זבוב עם גוף כחול, הקרוי בוהקן כחול. זבוב זה משתייך לקבוצת זבובי הבשר, מזמזם ברעש ולהבדיל מבן דודו הבוהקן הירוק, גם נכנס לבתי המגורים. מדביר ביהוד יתבקש להתמודד איתו בדרך של ריסוס, סניטציה וטיפול ממוקד במקומות הדגירה.

הדברה בסביון

שטחים פתוחים ונרחבים ביישוב מובילים להיתקלות תדירה עם מכרסמים לרבות חולד (חפרפרת) ועם מזיקי גינה נוספים וביניהם יקרונית התאנה, חידקן הדקל, יתושים ועוד.

צריכים מדביר במרכז כאן ועכשיו? חייגו ונגיע מיד!

חברת אביה בקרת מזיקים מוכנים לקריאה שלכם בכל אזורי המרכז ומגיעים לעבודה מקצועית, יעילה ואחראית בכל זמן נתון. אנו דוגלים בשקיפות מלאה ובמתן שירות איכותי לכל לקוח ומעמידים לרשותכם רק מדבירים מוסמכים הפועלים ברישיון המשרד להגנת הסביבה. צרו עמנו קשר ונגיע אליכם עם הפתרון הטוב ביותר נגד המזיק. 

המידע בעמוד זה כמו בשאר עמודי אתר האינטרנט זה, הוא מידע ראשוני בלבד ואינו נועד לשמש או להחליף ייעוץ מקצועי. לכל שאלה, מומלץ לפנות לצוות המדבירים המוסמכים והמקצועניים של חברת אביה הדברות. כל תוצאה הנובעת מהסתמכות על המידע באתר, הינה באחריות הקורא או הקוראת בלבד.

הדברות במרכז סיכום בכותרות

רשיון מדביר מוסמך - 3151 - שלומי לוי, חתום על ידי ד"ר איריס אביעזר
דילוג לתוכן