מדביר באשקלון

מדביר באשקלון יאתר עבורכם כל חרק, זוחל, מכרסם ומעופף שחדר לשטח הבית, העסק או החצר וידאג לסילוקו המיידי בשילוב עם שלל פתרונות שמבטיחים שלא יחזור לאורך זמן.

הדברה באשקלון: למה ומדוע?

מעל 150,000 תושבים מתגוררים באשקלון, לאורך אחת מרצועות החוף היפות במדינה ובסמיכות לתוואי שטח המורכב משדות חקלאיים, ערבות מישוריות ואזורים בעלי אקלים מעט יותר מדברי.

זהו גם ביתם של מזיקים נפוצים מהם סובלים תושבי העיר כמו יונים, עכברים ומקקים, אליהם הצטרפו בשנים האחרונות סוגים נוספים שהרחיבו את תפוצתם מאזור הרי המרכז וצפון הנגב: מינים שונים של נחשים ועכבישים, סוגים משונים של פשפשים ומעופפים ועוד.

כל אלו גורמים למטרד רב לתושבי העיר, משבשים את השגרה וכמובן גורמים לנזק ובעיות תברואה. לכן בכל מקרה של הופעת מזיקים או סימנים המעוררים חשד להופעתם, חשוב להזמין מדביר מקצועי שיודע לטפל במגוון סוגי מזיקים ובאמצעות חומרים מורשים לשימוש בסביבת מגורים ועסקים מקומיים.

הדברה ירוקה אשקלון: מספר שעות והבעיה מאחוריכם

אם חוויתם מפגש לא נעים עם מזיקים או שאתם סובלים מהנזקים שהותירו אחריהם, אנו באביה הדברות לעזרתכם בכל שעה. מדביר מקצועי מטעמנו יגיע אליכם לכל כתובת בעיר, עם חומרי הדברה מתקדמים וניסיון מצטבר של 20 שנים בתחום.

שיטת ההדברה המרכזית בה אנו נוקטים הינה הדברה ירוקה. שיטה זו כוללת פיזור חומרים במינון רעלים נמוך ביותר, ללא הותרת ריח וסכנה בריאותית. יישום החומרים בשטח מתבצע בכפוף להוראות משרד הבריאות ובאישור המשרד להגנת הסביבה ובכך מותיר את הסביבה נקייה ממזיקים בתוך זמן קצר, עם האפשרות לשוב אליה בחופשיות בתוך מספר שעות מביצוע ההדברה.

כך תאבחנו בעיית מזיקים שמצריכה מדביר באשקלון

מקום מסתור, מזון ולחות/ רטיבות מושכים אליהם את רוב סוגי המזיקים, כך שאם תנאים אלו מתקיימים אצלכם בשטח ייתכן שתזהו את אחד או יותר מהסימנים הבאים:

פירורים וחירורים במטבח

אם מצאתם גרגירים קטנים, שאריות כרסום וכמובן אריזות מזון שהופיעו בהן חורים, ייתכן שמדובר בעכברים או חרקי מזון. זה הזמן להזיז את המקרר והשידות ולאתר גללים ושתן של עכברים, לבחון את שלמות האריזות ולעבור עם פנס בתוך הארונות.

ריח רע בחדרי השירותים והרחצה

לא אחת קורה שגם אחרי ניקיון והתזת ריח טוב בחדרים אלה עדיין נשמרת תחושה של ניחוח לא נעים. ייתכן שזהו סימן למקקים או יתושים מסוימים (כמו יתוש עש) שמסתתרים בצנרת. כדאי לבדוק את תקינותה ולוודא שכל פתחי הניקוז סגורים כראוי.

ערנות מוגברת מצד חיות המחמד

כלבים וחתולים רגישים הרבה יותר לפעילות של יצורים קטנטנים, דבר שגורם להם לדריכות יתר בעיקר בשעות הלילה. ברוב המקרים מדובר בתיקנים, עכברים וחולדות שמעוררים את סקרנותם, אך לפעמים הדבר נובע מפרעושים וקרציות שנדבקו לפרווה כך שמומלץ לסרוק אותה ליתר ביטחון.

עקיצות וגירודים

אם אתם סובלים לאחרונה מעקיצות וגירודים תכופים, סביר להניח שיש בבית יתושים, פשפשים, פרעושים או כיני יונים. נסו לבודד את טיב העקיצות ולהבין מתי הן מתרחשות (ביום או הלילה), באילו אזורים בבית (בחדר השינה, בסלון, בגינה) והיכן הן מופיעות על הגוף, כדי שנדע מול מי מהמזיקים הללו נצטרך להתמודד.

סימנים בפינות ובקירות

טרמיטים, נמלים ועכבישים הם בעלי נטייה מיוחדת "לקשט" את הסביבה בה הם מתקבעים. בהתאמה, ייתכן שתזהו תעלות בוץ קטנות על הקירות, תלוליות של חול בפינות החדר וכמובן קורי עכביש או חרקים זעירים מתים.

מצאתם סימנים אחרים לנוכחות אפשרית של מזיקים? חייגו אלינו ממש עכשיו ונעזור בשמחה.

נגד אילו חרקים אפשר לבצע ריסוס באשקלון?

לא כל מיני המזיקים הקיימים מתאימים להדברה בריסוס, אך כאשר מדובר בחרקים כמו נמלים, תיקנים וטפילים שונים, בהחלט ניתן לטפל בהם בריסוס ירוק, שקוטל את האוכלוסייה הקיימת ובמקביל מנטרל את הופעתם של חרקים נוספים לאורך זמן.

כדאי שתדעו: תרסיסי ההדברה המקצועיים אינם זהים לתרסיסים ביתיים שנמכרים בחנויות ופעילותם הנרחבת תנטרל לחלוטין את הופעת החרקים ולפרק זמן ארוך. מינון ההדברה המדויק נקבע על המקום ובהתאם לסוג המזיק והיקף ההתפרצות.

הרחקת מזיקים בשיטות טבעיות

מתוך אהבה לטבע והסביבה, אנו דוגלים גם בשיטות הרחקה מקצועיות שאינן באות לידי ביטוי בשימוש בחומרי הדברה, אלא באמצעי הגנה והרחקה שמונעים את הבעיה עוד לפני שהתעוררה. הנה חלק קטן מהמזיקים העירוניים שנוכל להרחיק מכם בהצלחה:

הפתרון המבוקש פעולת ההרחקה הנדרשת
הרחקת יונים אשקלון התקנת דוקרנים או רשתות נגד יונים בנקודות קינון ו"חניה" פוטנציאליות.
הרחקת עטלפים פתרונות תאורה, רשתות ואמצעים אלקטרוניים שמייצרים סביבת מחייה לא אידיאלית.
הרחקת מכרסמים פריסת מלכודות ללכידה ולשחרור, איטום פתחים וחריצים דרכם המכרסמים עלולים להיכנס.
ניטור וסילוק חרקים שימוש בפסי נחושת, חצץ, אדמה דיאטומית ומלכודות פיתיון מתאימות לסוג החרק.

מחפשים חברת הדברה באשקלון? אנחנו הכתובת!

אביה הדברות נמנית עם חברות ההדברה הוותיקות והמנוסות ביותר בישראל ומעניקה שירותי הדברה איכותיים, מקצועיים ומהירים לכל תושבי אשקלון והסביבה.

הניסיון שלנו מול מאות סוגי מזיקים, במגוון רחב של בתים, עסקים, מפעלים ומבנים מאפשר לנו להתאים לכל מקרה את שיטות וחומרי ההדברה הטובים ביותר ולהבטיח לכם ניקיון מלא ממזיקים לאורך זמן. אנו עומדים לרשותכם בזמינות גבוהה בכל שאלה וצורך בהדברה. חייגו ונגיע בהקדם.

המידע בעמוד זה כמו בשאר עמודי אתר האינטרנט זה, הוא מידע ראשוני בלבד ואינו נועד לשמש או להחליף ייעוץ מקצועי. לכל שאלה, מומלץ לפנות לצוות המדבירים המוסמכים והמקצועניים של חברת אביה הדברות. כל תוצאה הנובעת מהסתמכות על המידע באתר, הינה באחריות הקורא או הקוראת בלבד.

מדביר באשקלון סיכום בכותרות

רשיון מדביר מוסמך - 3151 - שלומי לוי, חתום על ידי ד"ר איריס אביעזר
דילוג לתוכן