הדברת מזיקים

הדברת מזיקים מתרחשת אצלנו בחברת אביה בקרת מזיקים בשיטות המתקדמות, היעילות והבטוחות ביותר ותמיד במחיר משתלם.

סובלים ממזיקים ומוכרחים להיפטר מהם כאן ועכשיו? בואו לקרוא הכל על שיטות ההדברה המקצועיות שלנו וכיצד ניישם אותן בעבורכם.

הדברת מזיקים: על מה ולמה?

המזיקים בישראל מהווים קבוצה ספציפית של בעלי חיים הגורמים לנזק בריאותי, סביבתי או כלכלי, לעתים גם למטרד אסתטי. חלקם נחשבים כמינים פולשים בארץ ולכן אינם מוגנים בחוק בעוד שאחרים מהווים חלק בלתי נפרד מהמערך האקולוגי וניתן לטפל בהם בדרכים ירוקות יותר.

בשני המקרים, דרוש איש מקצוע רציני ומנוסה כדי להתמודד עמם, בעיקר לאור העובדה שמדובר ביצורים מתוחכמים ותבוניים במיוחד, שמצאו דרך להתרבות בקצב מהיר וליהנות ממשאבי האדם וסביבתו מבלי לסבול מהשלכות מיוחדות.

את עיקר מאמצי ההדברה נהוג לבצע בחודשי הקיץ – כאשר רוב סוגי המזיקים נהנים מהאקלים החם והיבש ומשתמשים בלחות הגבוהה כבסיס אידיאלי להתפתחות. יחד עם זאת, יש לא מעט מקרים בהם מזיק מסוים פולש לשטח גם ביתר עונות השנה ועל כן נצטרך לטפל בו באופן נקודתי ולא רק באמצעות הדברה כללית.

אז באילו שיטות הדברה ניתן להשתמש?

כיום קיים טווח גדול מאוד של פתרונות, אמצעים וטכניקות להדברת מזיקים – כל אחד מהם ייבחר בהתאם לסוג המזיק, היקף הנגיעות שלו ומורכבות הטיפול ביחס לשטח ההדברה ולמאפייני המקום שיש להדביר.

פתרונות הדברה למגוון המזיקים הרחב:

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה היא גישה החובקת בתוכה מספר גדול של תכשירים וחומרים, שעושים שימוש במינון רעלים נמוך ללא ריח וללא סכנה לבריאות האדם, החי והסביבה. סוג ההדברה המרכזי בגישה זו הוא הריסוס, אותו אפשר לבצע בכל חלל סגור לרבות בתים, דירות, משרדים וחנויות והוא יתאים הן להדברה מניעתית והן כהדברה נקודתית לנגיעות מזיקים שנמצאת כאן ממש עכשיו.

הדברת מזיקים בעזרת פיתיונות

עולם הפיתיונות מגוון כשלעצמו ומתמקד בשורה של מוצרים המדמים מזון טעים שמושך את המזיק הספציפי שמולו פועלים. בתוך אותו מזון מצוי בדרך כלל רעלן קיבה, המוכוון לפגיעה במערכת העיכול של המזיק ומתאים להדברה במקרים של התפרצויות גדולות.

מלכודות למזיקים

פתרונות אלה מאפשרים לכידה מגוונת, החל ממלכודות קטלניות כמו במקרה של יתושים ועד למלכודות הומניות כמו מלכודות הכלוב המיועדות לחולדות.

הרחקת מזיקים

אמצעי ההרחקה השונים מיועדים בעיקר לביטול האפשרות של אותה אוכלוסייה מזיקה לקנן או לפלוש לסביבה מוגדרת, כמו למשל גגות, מרפסות, שטחים חקלאיים, שטחים תפעוליים, מחסנים ועוד. בין הפתרונות הנפוצים להרחקה ניתן למצוא רשתות, דוקרנים, דחלילים ואף מכשור אולטראסוני (הנכלל בגישת ההדברה האלקטרונית).

הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית היא שיטה ייחודית המשתמשת במין טורף או באויב הטבעי של המזיק שמצוי בסביבה, במטרה לצמצם את הופעתו ואף למגר אותו לחלוטין. שיטה זו אינה מיושמת בבתי מגורים והיא תתאים בעיקר לשליטה ולבקרה על שטחים חקלאיים, טבעיים ומוניציפליים במטרה לשמור על המאזן הקיים ולהימנע מפגיעה בסביבה או מסיכון תברואתי חמור.

הדברה כימית

למרות שהשאיפה היא לצמצם ככל האפשר את השימוש בכימיקליים, יש מקרים שבהם אין מנוס מפיזור רעלים או שימוש בחומרים כימיים. גם הפעם הדברה זו תתרחש רחוק מבתי מגורים ומהציבור ותבוצע רק במקרים של התפרצויות קשות או כאשר נגרם נזק חמור לרכוש ולתשתיות שמתבטא בהפסדים כספיים משמעותיים.

מחירון הדברות מזיקים

אז כמה עולה הדברת מזיקים? הדברה סטנדרטית צפויה לעלות החל מ- 300 ₪ ולעלות ככל שמדובר במזיק מורכב יותר להדברה ובשטח גדול יותר שיש לכסות. בטבלה הבאה תמצאו מספר סוגי הדברה נפוצים ואת מחיריהם המקובלים לצרכן:

סוג ההדברה מחיר ההדברה
הדברת תיקנים בדירת 3 חדרים בין 300 ל- 450 ₪
הדברת חולדות בגינה פרטית בין 800 ל- 1,200 ₪ (כולל בין 2 ל- 3 ביקורי מדביר עד להשלמת הטיפול המלא)
התקנת דוקרנים להרחקת יונים בין 80 ל- 150 ₪ למטר
הדברת נמלים במטבח בין 400 ל- 500 ₪
הדברת פשפש המיטה בדירת סטודיו בין 1,500 ל- 2,500 ₪
הדברת פרעושים בדירת גן 4 חדרים בין 750 ל- 1,150 ₪

זה ג'וק? חיפושית? אולי צרצר? כך מדביר חרקים יאבחן את החרק שמצאתם במדויק

לא פעם אנשים נתקלים ביצורים מטרידים, אולי אפילו מרתיעים או לא שגרתיים, אבל שמעוררים את התהייה לגבי הנזק שהם עשויים לגרום והאם צריך להזמין נגדם הדברה. תשמחו לגלות שמבין אלפי מיני חרקים החיים ופועלים בישראל, רק עשרות מהווים בעיה שצריך לספק לה מענה מקצועי.

כדי לאבחן במדויק את סוג החרק ולקבוע את חשיבות ההדברה שלו, אנו מזמינים אתכם לצלם את המזיק שנתקלתם בו ולשלוח לנו את התמונה שלו בווצאפ. כך נוכל להעניק לכם זיהוי וודאי על אותו חרק, ולצייד אתכם בהנחיות ומידע נוסף וחשוב – בחינם וללא כל התחייבות לקבלת השירות שלנו.

הדברת מזיקים על ידי חברת הדברות 24/7

המזיקים לא מתחשבים בגדר שהקמתכם סביב הגינה ובוודאי שלא בשעות העבודה האנושיות במשק. הם נוטים להופיע בזמנים ובמקומות הכי פחות נוחים ולגרום לבהלה ולשיבוש התוכניות, לעתים אפילו לכדי סיכון ממשי כמו במקרה של נחש או חולדה.

בכל מקרה כזה – אתם לא לבד. תוכלו לחייג אלינו לחברת אביה הדברות בכל מקרה דחוף ואנו נשלח אליכם מדביר מקצועי ומיומן, שיטפל בבעיה במהירות וישיב את הסדר והשלווה על כנם. שירותי הלכידה וההדברה שלנו מסביב לשעון ניתנים למקרים דחופים בקרב לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, חייגו אלינו ונגיע אליכם עד שעה לכל היותר.

טיפול במזיקים על ידי מדביר מוסמך

אם אתם זקוקים לשירותי הדברת מזיקים בבית, בבניין, בבית העסק, החנות או השטח שבבעלותכם – פנו אלינו לחברת אביה בקרת מזיקים ונספק לכם את המענה הטוב והאיכותי ביותר!

חברתנו גאה להוביל את תחום ההדברה המקצועי בישראל כבר 20 שנים ולפעול בעבורכם באדיבות, מקצועיות ומכל הלב, תוך הימנעות מוחלטת מפגיעה בבעלי החיים והסביבה. צרו עמנו קשר ונדאג לפתור גם אצלכם את בעיית המזיקים אחת ולתמיד.

המידע בעמוד זה כמו בשאר עמודי אתר האינטרנט זה, הוא מידע ראשוני בלבד ואינו נועד לשמש או להחליף ייעוץ מקצועי. לכל שאלה, מומלץ לפנות לצוות המדבירים המוסמכים והמקצועניים של חברת אביה הדברות. כל תוצאה הנובעת מהסתמכות על המידע באתר, הינה באחריות הקורא או הקוראת בלבד.

הדברת מזיקים סיכום בכותרות

רשיון מדביר מוסמך - 3151 - שלומי לוי, חתום על ידי ד"ר איריס אביעזר
דילוג לתוכן