הדברה ברעננה

הדברה ברעננה נגד תיקנים, מכרסמים, זבובים ועוד מגוון רחב של מזיקים על ידי אביה הדברות. צוות המדבירים יגיעו אליכם עם כל הציוד המתקדם, הידע והניסיון הטובים בתחום על מנת להיפטר עבורכם מהמזיק המטריד

כיצד אנו מדבירים ומספקים טיפול נגד המזיק המטריד והאם תוכלו לעשות זאת גם לבד? – המשיכו לקרוא.

תושבי רעננה נפגשים בתדירות גבוהה עם שלל מזיקים: עכברים וחולדות שנוברים בפחים ובמטבח, מותירים אחריהם כאוס של פריטים מכורסמים ובהלה, ג'וקים שחודרים לבית ולמשרד ומדירים שינה מעיני התושבים, יונים הומות שמלכלכות כל משטח שנקרה בדרכן ועוד.

הדרכים להיפטר מכל אלה מגוונות מאוד ולכן דורשות מדביר מקצועי ומיומן שיתאים בין שיטת ההדברה, החומר ומאפייני המקום כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

הדברה ירוקה ברעננה – מתי וכיצד מיישמים אותה?

הדברה ירוקה היא סוג של גישה חדשנית לטיפול במזיקים שונים, בעזרת תכשירים עם ריכוז רעלים במינון נמוך, שאיננו פוגע באדם ובסביבה.

גישת הדברה זו פועלת בצמוד לרשימת החומרים המותרים לשימוש שנקבעה במשרד להגנת הסביבה והיא תתאים מאוד גם לעבודה בתוך הבית ובמקומות עבודה שונים כמו משרדים, חנויות, מוסכים, מסעדות ועוד.

כדי לבצע את ההדברה בהצלחה אצלכם בבית או בבית העסק, תידרשו לסדר הפעולות הבא:

  1. פינוי של כל החפצים מהשטחים שהמדביר ירסס והותרתם ריקים לחלוטין.
  2. טאטוא וניגוב אבק בכל המשטחים.
  3. אוורור הבית לפחות שעה לפני ביצוע ההדברה.
  4. יציאה מהבית לפרק זמן של שעה-שעתיים (בהתאם להנחיית המדביר)
  5. יישום הנחיות נוספות שתקבלו מהמדביר כמו איטום, טיפול בבעיות צנרת, התקנת רשתות וכו'.

ריסוס – האם אפשר גם לבד?

הרבה פעמים כאשר התושבים נתקלים בעצמם במזיק מסוים כמו ג'וקים או נמלים, הפתרון הכמעט אוטומטי מבחינתם יהיה להגיע לקוטל החרקים הקרוב ולרסס איתו.

חשוב שתדעו שהריסוס אמנם קוטל את המזיקים שמצאתם (בדגש על כל משפחת החרקים), אך בשל ריכוז הרעלים הנמוך מאוד שלו, החומר נוטה להתפוגג במהירות ואיננו מתאים להדברה ארוכת טווח.

לכן ברגע שקיימת התפרצות משמעותית של המזיק או אם הבעיה נמשכת, חשוב שמדביר מוסמך מהרצליה יגיע אליכם ויבצע ריסוס מקצועי, עם חומר מתאים מגישת ההדברה הירוקה.

שיטות נוספות בהן עשוי להשתמש מדביר ברעננה

מלבד התרסיסים השונים, המדביר יוכל לפעול גם במגוון דרכים נוספות כדי להיפטר מהבעיה. הראשונה שבהן תהיה מה שקרוי בפשטות "הדברה טבעית" ומכוון לכל אותם מוצרי הרחקה ומניעה שאינם פוגעים במזיקים עצמם, אלא דוחים אותם.

פתרונות אלה יכולים לכלול למשל איטום למבנה שיש בו ליקויים המזמנים פנימה את המזיקים, דוקרנים ורשתות הרחקה נגד יונים, אמצעים אלקטרוניים להדברת עטלפים ועוד.

נגד מזיקים ספציפיים ניתן להשתמש גם במלכודות ובפיתיונות מיוחדים, בתוכם מצוי חומר רעיל שפוגע במערכת העיכול או מחזור הדם וגורם לדילול האוכלוסייה תוך זמן יחסית קצר.

כאשר מדובר במחסנים גדולים או במפעלי ייצור המכילים תוצרת רבה, ניתן להשתמש גם בשיטות חזקות מאוד כמו למשל ערפול או איוד.

הרחקת יונים

אחת הבעיות המרכזיות עמה מתמודדים תושבי רעננה היא מכת היונים שפוקדת את העיר בשנים האחרונות ומהווה מטרד עצום לצד התפתחות של בעיות תברואה כתוצאה ממחלות בהן חולות היונים, כיני יונים ופגרי יונים.

קיימים אמצעים רבים אותם התושבים יכולים לרכוש וליישם לבד למעשה, אך חלקם אינם מתפקדים כראוי בשל מאפיינים ספציפיים של המבנה, הרגלי המחייה של התושבים ולעתים גם מכוח סוג היונה (צוצלת, תור הבית ולעתים גם ציפורים נוספות שמהוות בעיה כמו מיינות או סנוניות).

ולכן הפתרון הטוב ביותר יהיה לפנות לחברת הדברה ברעננה שיכולה להשתמש בניסיונה העשיר בכדי לקבוע מהם האמצעים היעילים ביותר ולהתקין אותם כראוי.

לוכד עכברים

בעיה נוספת מהשנים האחרונות היא "מכת העכברים" בעיר, גם היא מייצרת בעיות תברואה, לכלוך רב וכמובן בהלה לא קטנה בקרב מי שפגשו מכרסם כזה בבית או מחוצה לו.

קיימות מספר שיטות לטפל בעכברים, כאשר במקרה של אוכלוסייה גדולה מאוד שמתרבה בשכונה או בשטחים הסמוכים לעיר, ניתן להשתמש ברעלים אותם נטמין באדמה. אם מדובר בעכברים שנמצאים בבית העסק או בדירת המגורים, המדביר יכוון אתכם לסוג המלכודת העדיפה בהתאם למקרה.

אם יש בכך צורך ומדובר בעכבר בודד, המדביר יוכל גם לנסות לתפוס אותו בטכניקה המתאימה ולשחרר אותו במקום פתוח ורחוק.

כיצד נמנעים ממזיקים בבית? שיטות יעילות שחייבים להכיר

כל המזיקים באשר הם מחפשים את התנאים האופטימליים בכדי לשרוד. אם הם מצאו אותם אצלכם, הם יישארו כאן ויוסיפו להתרבות. כדי להבטיח שזה לא יקרה, תוכלו ליישם מספר פעולות לצמצום ואולי גם מניעה מוחלטת של הופעתם:

תיקנים התיקנים חודרים לכל מקום אמנם, אך הם מחפשים בעיקר לחות וחושך. אם תקפידו למיין חפצים, לפנות גרוטאות, לשמור על הניקיון ולאוורר בקביעות את הבית, סביר להניח שהם יעדיפו מקום אחר.
עכברים העכברים מסוגלים לחדור גם דרך חורים בעובי של 2-3 ס"מ ולכן יש להתחיל לטפל בבעיות איטום בקירות ובגג ולהימנע מהותרת מזון גלוי, פתוח ומפירורים.
פסוקאים הפסוקאים מסבים נזק עצום לכל מוצרי הנייר, הקרטונים ואפילו הקירות. שמירה טובה על אוורור הבית, הפחתת אחוזי הלחות באופן קבוע וגם טיפול מידי בעובשים ורטיבות יצמצמו משמעותית את הופעתם.
יתושים היתושים נמשכים בעיקר לחושך ורטיבות ולכן כדאי להשאיר את חזית המבנה מוארת בלילה, לטפל בבעיות כמו נזילה, ברזים מטפטפים והימנעות מהשקיית יתר.

חייבים הדברה ברעננה כאן ועכשיו? אנחנו לשירותכם!

חברת אביה הדברות נמנית עם החברות הוותיקות והמנוסות ביותר בישראל, שמגיעה לכל כתובת ברעננה והסביבה ומטפלת באמצעות פתרונות ייחודיים בכל סוגי המזיקים. אם נתקלתם בבעיה מול מזיק מסוים, צרו עמנו קשר ונסייע לכם במהירות.

המידע בעמוד זה כמו בשאר עמודי אתר האינטרנט זה, הוא מידע ראשוני בלבד ואינו נועד לשמש או להחליף ייעוץ מקצועי. לכל שאלה, מומלץ לפנות לצוות המדבירים המוסמכים והמקצועניים של חברת אביה הדברות. כל תוצאה הנובעת מהסתמכות על המידע באתר, הינה באחריות הקורא או הקוראת בלבד.

הדברה ברעננה סיכום בכותרות

רשיון מדביר מוסמך - 3151 - שלומי לוי, חתום על ידי ד"ר איריס אביעזר
דילוג לתוכן