מדביר בנתניה

מדביר בנתניה אומנם לא יפתור לכם את בעיית האקלים, אבל הוא כן יטפל ובהצלחה במגוון המינים המזיקים שמזמינים את עצמם אליכם בעקבות האקלים החם, הלח והנוח הקיים בעיר האהובה וברוב ימות השנה.

המזיקים האלה מוצאים פתחים וסדקים שדרכם הם משתחלים לביתכם, מבלים אצלכם במרפסת או הגינה, פוקדים פחים, פתחי ביוב ודברי מזון ולא בוחלים גם במפגש אישי עם חנויות, מסעדות ובתי עסק מכל סוג.

אביה הדברות מגיעים עד אליכם לכל כתובת בעיר, עם פתרונות ההדברה המתקדמים באישור מלא ממשרד הבריאות.

בין המזיקים שמדביר בנתניה נתקל איתם

בעקבות שלושה תנאים מרכזיים; מקום מסתור, מזון ואזורים מתאימים לרבייה נתקל מדביר בנתניה ביצורים הפעילים בלילה וביום.

כך שאם התנאים הללו מתקיימים גם אצלכם בפינות מסוימות בתוך הבית, בעסק, בגג הרעפים, המחסן או החצר, בוודאי נתקלתם במזיקים כמו:

נמלים

בישראל חיים קרוב ל-400 מיני נמלים, כאשר מפעם לפעם הן נכנסות גם הביתה. הדברה בנתניה נגד נמלים תתרחש בדרך כלל כאשר מדובר בהתפרצות קשה או חוזרת וככל שמדובר בנמלי אש שנוטות לעקוץ באגרסיביות.

 

תיקנים

בישראל פועלים 3 סוגי תיקנים, אותם ניתן לפגוש בכל מקום ובייחוד בערבי קיץ חמימים. גם הפעם ככל שמדובר בבעיה חוזרת או בכמות גדולה של מקקים, יש להזמין מדביר בנתניה שיפעל מולם בכמה דרכים אפשריות, על פי הסוג המדויק.

 

עכברים וחולדות

למכרסמים אין תדמית חיובית במיוחד, אבל האינטליגנציה שלהם מאפשרת לחמוק מכם בקלות רבה, אפילו מבלי שתדעו שהם שם. כיום שיטות ההדברה מתייחסות ללכידת המכרסם ושחרורו בשטח פתוח, ללא גרימת נזק.

 

יתושים

את היתושים קשה מאוד להדביר, מאחר וקיימים כמה וכמה זנים פעילים שעשויים לפקוד את הבית והגינה בעת ובעונה אחת. במקרה כזה, סביר להניח שהמדביר שלכם יבחר בערפול:

שיטה בה משבשים את חושי המעופפים באופן זמני, מה שגורם להם בדיעבד להרגיש לא טוב במקום בו הם נמצאים ולעזוב אותו מיד.

 

פשפשי מיטה

אחד המזיקים הקשים ביותר להדברה, שגודלו הזעיר מאפשר לו להסתתר בתוך המצעים וכלי המיטה. אם קמתם מכוסים בעקיצות בעיקר ברגליים, פנו למדביר על מנת שיאשר או ישלול את הימצאותם.

מתי צריך לבצע ריסוס נגד חרקים בנתניה?

הריסוס מהווה שם כולל למגוון גדול של תכשירי הדברה, ביניהם נמצאים תרסיסים, תרכיזים רחיפים, תחליבים, אבוקת עשן, אידוי, גז וסוגים שונים של אבקה. כל אחד מהפתרונות מיועד לטיפול במזיק אחר, לעתים בכמה סוגים גם יחד (למשל תרסיסים לג'וקים ולנמלים כאחד) כאשר הבחירה באמצעי המדויק תתבצע על סמך מאפייני מקום ההדברה וחומרת הבעיה.

כל חומרי ההדברה המורשים בישראל הינם ירוקים ובטוחים מבחינה בריאותית. חלק מהתרסיסים מכילים מינון רעלנים נמוך שאמור לפגוע ביעילות במזיק התוקף.

את המינון המדויק שנדרש לאותה ההדברה קובע ומחלק המדביר על המקום, מה שמחייב אותו להיות בעל מקצוע אמין, אחראי ובעל רישיון תקף מהמשרד להגנת הסביבה.

לפני תחילת הריסוס יש צורך לפנות מהחדר תכולה וחפצים, מוצרי חשמל, בגדים, לכסות רהיטים ולעתים לפנות תכולה מסוימת מהבית.

ייתכן שיהיה צורך לרסס גם את החצר כדי להשמיד לחלוטין את אוכלוסיית המזיקים ולהרחיק חדשה מהאזור.

הדברה ירוקה בנתניה

הדברה ירוקה נחשבת לשיטת ההדברה המרכזית כיום בישראל ובכלל. שיטה זו מביאה בחשבון כי את אפקט ההדברה ניתן להשיג באמצעות כימיקליים במינון נמוך בלבד של רעלנים שאינם פוגעים בטבע ובבריאות האדם והחי. זאת להבדיל מהשימוש בעבר בחומרים חזקים ורעילים מאוד, שהתגלו כמסוכנים לציבור.

להדברה הירוקה יש מגוון תכשירים שפותחו בהתאמה למזיקים ספציפיים, או בהתאם להתמודדות הנדרשת עמם. תכשירים אלה מכילים תרכובות מצמחים ופרחים דוחי חרקים, פרומונים שמבלבלים את הנמלים ובכך גורמים להן להעתיק את הקן למיקום חדש ומוצרים במינון רעילות נמוך בלבד, שאינו מספיק כדי לפגום בבריאות אך הוא מספיק להשפעה הרצויה על המזיק.

שיטת ההדברה הירוקה בה אנו מתמחים, תבטיח לכם ראש שקט וניקיון ממזיקים לאורך זמן. בתוך מטריית השיטה הכללית ניתן למצוא תתי גישות וביניהן הדברה אקולוגית (לכידת המזיק ושחרורו באזור המחיה בטבע), הדברה ביולוגית (שימוש בטורפים ואויבים טבעיים של המזיק כדי למגר אותו) והדברה אלקטרונית (שימוש בגלי קול שמרתיעים את המזיק ומרחיקים אותו מהמקום).

איך ניתן להרחיק מזיקים מהבית או העסק שלי?

כפי שציינו, המזיקים מחפשים תנאים אופטימליים כדי לשרוד ואם ימצאו אותם אצלכם, הם יישארו ויתרבו. כדי להבטיח שזה לא יקרה, הנה מספר פעולות שתוכלו ליישם נגד הופעתם של מזיקים מסוגים שונים:

עכברים מומלץ לאטום חריצים ופתחים שהמכרסמים נכנסים דרכם ולהימנע מהותרת מזון גלוי ומפוזר.
נמלים מהנמלים קשה מאוד להימנע, אך בשמירה על הסדר והניקיון בעיקר סביב מוצרי מזון, ניגוב, טאטוא ואיסוף הפירורים אפשר לצמצם משמעותית את הופעתם.
תיקנים התיקנים לא בוחלים באזורים אליהם יגיעו, אך הם מחפשים בעקביות אחר מקומות מסתור חשוכים. ככל שתקפידו לסלק, למיין ולהזיז חפצים, גרוטאות ומוצרים עומדים ללא שימוש, כך הם יעדיפו לחפש לעצמם מקום אחר.
חרקי מזון חרקים כמו חידקונית האורז, חיפושית הקמח, עש הקמח וכיוצ"ב עלולים לפקוד אריזות מזון שלא נסגרו היטב, או שנכנסה לתוכן לחות רבה.

הקפידו על אחסון הרמטי ועל ניקוי תדיר של משטחי המזווה.

דג הכסף מדובר במזיק שזולל נייר בכמויות ולכן עלול לחרב ספרים, מסמכים ואלבומי תמונות. אווררו מידי פעם את הספרייה, נגבו אבק מהמשטחים ומיינו ניירת חשובה.
יתושים חושך ורטיבות מושכים את היתושים ולכן מומלץ להאיר את חזית המבנה בשעות הערב (לתאורה נמשכים חרקים אחרים אך הם אינם מזיקים), לטפל בברזים דולפים ולהימנע מהשקיית יתר של הצמחים והמדשאה.

זקוקים למדביר אמין, מקצועי ומהיר? אנחנו הכתובת!

אביה הדברות עומדים לרשותכם בכל שאלה וצורך בהדברה.

הניסיון שלנו בהתמודדות מול מאות סוגי מזיקים על פני טווח רחב של שנות עבודה מאפשר לנו למצוא ולהתאים את שיטות וחומרי ההדברה המדויקים למקרה ובכך להבטיח כי לא יחזור על עצמו פעם נוספת.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מההמלצות באתר, הידע המקצועי וממתן השירות שלנו ולחייג אלינו בכל בעיה.

המידע בעמוד זה כמו בשאר עמודי אתר האינטרנט זה, הוא מידע ראשוני בלבד ואינו נועד לשמש או להחליף ייעוץ מקצועי. לכל שאלה, מומלץ לפנות לצוות המדבירים המוסמכים והמקצועניים של חברת אביה הדברות. כל תוצאה הנובעת מהסתמכות על המידע באתר, הינה באחריות הקורא או הקוראת בלבד.

מדביר בנתניה סיכום בכותרות

רשיון מדביר מוסמך - 3151 - שלומי לוי, חתום על ידי ד"ר איריס אביעזר
דילוג לתוכן